سرمقاله

عدم دریافت سیگنال‌ها به معنی نبود آنها نیست!

پیمان مولوی

معاون توسعه کتابخانه‌ها و ترویج کتابخوانی نهاد کتابخانه های عمومی از فراهم شدن زیرساخت‌های مناسب کتابخانه‌ای در کشور خبر داد و گفت: شرایط حضور و بهره مندی مردم از کتابخانه‌ها فراهم شود.
مهدی رمضانی، در مراسم تجلیل از کتابخوانان، کتابداران و فعالان عرصه کتاب و کتابخوانی استان یزد با قدردانی از نگاه فرهنگی مردم استان یزد و توجه ویژه آنان به کتاب و کتابخوانی، اظهار داشت: کتابخوانان، کتابداران و خیران یزدی همواره در فعالیت‌های فرهنگی حوزه کتاب پیشتاز بوده‌اند و سرانه‌ها و آمار بالای استان در شاخص‌های کتابخانه‌ای گویای این امر است. وی با اشاره به افتتاح کتابخانه مرکزی یزد در اسفندماه سال گذشته پس از ۲۵ سال بلاتکلیفی، گفت: این کتابخانه هدیه نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به مردمان خوب و فرهنگ‌دوست استان و شهر یزد بود که امیدواریم این مکان مهم فرهنگی، محل پرورش نخبگان و نسل کوشای آینده و منشاء تحولات بزرگ فرهنگی در استان شود.
رمضانی همچنین با توجه به فراهم شدن زیرساخت‌های مناسب کتابخانه‌ای در سراسر کشور، از مسئولان فرهنگی کشور و استان‌ها خواست شرایط را برای حضور و بهره‌مندی بیشتر مردم از کتابحانه‌های عمومی از طریق شناساندن هرچه بیشتر کتابخانه‌ها و خدمات آنها، فراهم کنند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام