سرمقاله

عروسی درعزای ملت!

محمدعلی وکیلی

رئیس کلانتری ۱۱۷ جوادیه از دستگیری سارق حرفه‌ای موبایل در جنوب تهران خبر داد. خبرگزاری میزان، به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ مهدی مجیدی گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت موبایل در جنوب تهران توسط موتورسیکلت با یک و دو نفر سرنشین موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار ماموران کلانتری ۱۱۷ جوادیه قرار گرفت.
وی افزود: بنابر حساسیت موضوع تیم عملیات کلانتری در حوالی ساعت ۱۸۰۰ سوم آذرماه در سطح حوزه استحفاظی به ویژه در نقاط جرم خیز و دارای سابقه سرقت به صورت نامحسوس اقدام به گشت‌زنی کردند که یک دستگاه موتورسیکلت هوندا با یک نفر سرنشین جوان که در حال پرسه‌زنی بی هدف بودند مشکوک شدند. در همین حین موتورسوارن تلفن همراه خانمی را سرقت که بلافاصله ماموران به سمت موتورسیکلت مراجعه کردند و متهمان به محض روئیت ماموران از محل متواری شدند.
کلانتر محله جوادیه تصریح کرد: در تعقیب و گریز صورت گرفته راکب موتورسیکلت، موتورسیکلت خود را رها کرده و به صورت پیاده اقدام به فرار می‌کند و در تعقیب و گریز متهم یک دستگاه تلفن همراه سرقتی را پرتاب کرده و متواری می‌شود که با شلیک تیر هوایی در یکی از خیابان‌های سطح حوزه متهم دستگیر می‌شود.
سرهنگ مجیدی گفت: سارق دستگیر شده از تاریکی هوا و غفلت عابران استفاده و اقدام به موبایل‌قاپی می‌کرد و دارای سابقه سرقت و زندان بوده و در بازجویی‌های فنی صورت گرفته در کلانتری به جرم خود اعتراف کرد و همچنین تعداد ۲۰ نفر از شاکیان وی نیز شناسایی شدند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام