سرمقاله

عروسی درعزای ملت!

محمدعلی وکیلی

رئیس پلیس پیشگیری پلیس پایتخت از انهدام باند ۳ نفره سارقان منزل هنگام ارتکاب سرقت خبر داد. به گزارش میزان، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای گفت: در اجرای طرح مبازره با سارقان منزل عوامل عملیات کلانتری ۱۳۹ مرزداران در سطح حوزه استحفاظی کلانتری در حین گشت‌زنی بودند که به یک دستگاه خودرو ۲۰۶ که پلاک آن مخدوش بوده مشکوک شدند. مراقبت‌های ویژه پلیسی آغاز که مشخص شد که راننده و ۲ سرنشین خودرو در حال زاغ‌زنی منزلی هستند.
رئیس پلیس پیشگیری تهران افزود: در همین یکی از آنان به ابتدای کوچه جهت مراقبت مراجعه و دو نفر دیگر از خودرو پیاده شغول بالارفتن از دیوار منزلی شدند. این مقام انتظامی ادامه داد: سریعا عوامل عملیات کلانتری جهت دستگیری متهمان اقدام و متهمی که ابتدای کوچه ایستاده بود به محض روئیت مامورین با استفاده از شوکر برقی به سمت ماموران حمله‌ور شده و از محل گریخت که پس از تعقیب و گریز پلیسی این متهم با شلیک تیر هوائی دستگیر شد. وی با اشاره به اینکه یکی از متهمان که قصد بالارفتن از دیوار داشت پس از سوار شدن بر خودرو از محل متواری شد، ابراز کرد: متهم سوم پرونده که بااستفاده از گاز اشک آور سعی می‌کرد جلوی دستگیری خود را بگیرد در عملیات پلیسی دستگیر شد.
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت بیان کرد: متهمان در تحقیقات اولیه به جرم ارتکابی اعتراف کردند و ماموران در بررسی‌های پلیسی به دست آوردند متهمان سابقه دار بوده و تا کنون به دفعات مختلف دستگیر شده اند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام