سرمقاله

عروسی درعزای ملت!

محمدعلی وکیلی

سعی ما بر این بوده کاری کنیم که یک صدای واحد از نظام به گوش برسد، موفقیت‌هایی هم داشته‌ایم.
رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: مردمی بودن افتخاری برای ما و نظام است که باید همینطور باقی بماند. باید مراقب باشیم که همیشه وحدت کلمه بر مملکت حاکم باشد و باید زیر لوای مقام معظم رهبری مسیر خود را ادامه بدهیم.
به گزارش صدا و سیما، احمد جنتی صبح امروز یک شنبه در مراسم تکریم و معارفه رئیس جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بیان اینکه این شورا از قدیمی‌ترین شوراهاست که از ابتدای انقلاب شکل گرفته است، گفت: بنا بود فقط یک صدا از این نهاد بیرون بیاید، «هماهنگی تبلیغات اسلامی» یعنی از صدا و سیما تا سایر نهاد‌ها و رسانه‌ها همه یک حرف بزنند و شاهد اختلاف نباشیم.
آیت‌الله جنتی با اشاره به اینکه تا حدود زیادی تلاش‌ها در این زمینه موفقیت آمیز بوده است، ادامه داد: سعی ما بر این بوده که این شورا مردمی باشد. انقلاب اسلامی انقلابی مردمی است و باید تا آخر مردمی بماند.
وی با بیان اینکه تا مردم هستند، قدرت هست، گفت: تا پشتوانه مردم وجود دارد قوت بسیار است؛ بنابراین سعی بر این بوده که مسیری مردمی پیش گرفته شود.
جنتی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی مردمی است و باید تا آخر مردمی بماند، گفت: تا مردم هستند، قدرت هست و سعی ما بر این بوده است که شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مردمی باشد.
رئیس مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: بنابراین گفتیم مردم را به صحنه بکشید؛ این مردم هستند که برگزارکننده مراسم‌های مختلف هستند، این مردم هستند که در مساجد حضور دارند.
وی با تاکید بر اینکه دنیا هم روی مردمی بودن انقلاب اسلامی حساب می‌کند، ادامه داد: تلاش بر این بوده است که قضاوت جهانی بر مبنای مردمی بودن نظام باشد.
آیت الله جنتی تاکید کرد: مردمی بودن افتخاری برای ما و نظام است که باید همینطور باقی بماند. باید مراقب باشیم که همیشه وحدت کلمه بر مملکت حاکم باشد. باید زیر لوای مقام معظم رهبری مسیر خود را ادامه بدهیم.
رئیس مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه هماهنگی و وحدت کلمه پیش از این بوده است و بعد از این هم
ادامه خواهد داشت، تاکید کرد: شورای هماهنگی تبلیغات بود که مراسم‌ها را به شکل مردمی مدیریت و برگزار می‌کرد و باید تا آخر هم همینطور باشد.
وی افزود: ما نمی‌توانیم هیچ کجا از مردم کنار بکشیم، نمی‌شود که مردم کنار بکشند، اگر این‌ها اتفاق بیفتد آثار و مفهوم بدی خواهد داشت.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام