سرمقاله

عادل فردوسی‌پور و مهاجرت نخبگان

آرین احمدی

هیاتی عالیتربه از جنبش فلسطینی «فتح» با « فصیل مقداد » وزیر امور خارجه سوریه دیدار کردند و پیام «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطینی به «بشار اسد» رئیس جمهوری سوریه را تسلیم وی کرد.
به گزارش ایرنا پایگاه روزنامه «الوطن» سوریه نوشت: این هیات فلسطینی امروز (یکشنبه) در دمشق با «فیصل مقداد» وزیر امور خارجه سوریه دیدار و گفت‌و‌گو کردند.
پیش‌تر «احمد حلس» یکی از اعضای کمیته مرکزی جنبش فتح در خصوص جزئیات سفر نمایندگان جنبش آزادیبخش ملی فلسطین (فتح) به سوریه گفته بود: هیئت مرکزی فتح که از چند روز قبل به سوریه سفر کرده است با وزیر امور خارجه سوریه دیدار خواهد کرد و پیام «محمد عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین به «بشار اسد» رئیس جمهوری سوریه را تسلیم وزیر امور خارجه سوریه می‌کند.
وی اظهار کرد: پیام محمود عباس به بشار اسد بر عمیق شدن روابط بین برادران فلسطینی و سوری و تمایل رهبری فلسطین برای تقویت پیوندهای برادرانه بین تشکیلات خودگردان فلسطین و جمهوری عربی سوریه تاکید دارد. به ویژه اینکه پس از هدف قرار گرفتن سوریه، مواضع رهبری فلسطین حفظ ثبات و تمامیت ارضی سوریه بود.
عضو کمیته مرکزی جنبش فتح فلسطین با اشاره به اینکه رهبری فلسطین به رغم فشارهایی که با آن مواجه بود به ثبات، وحدت و امنیت سوریه علاقه‌مند بود، افزود: رهبری سوریه از این موضع مثبت مردم فلسطین و رهبری آنها قدردانی کرده است.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام