سرمقاله

مردم مقابل مردم

ژوبین صفاری

با اعلام باشگاه فنرباغچه هر تیمی که خواهان به خدمت گرفتن الله یار صیادمنش است باید ۵.۵ میلیون یورو به این تیم پرداخت کند. به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورتال، الله یار صیادمنش فصل جاری در تیم زوریا اوکراین درخشید و توانست ۷ گل برای تیم در لیگ به ثمر برساند. با این حال مدت قرارداد قرضی او به پایان رسید و او به تیم فنرباغچه برگشت. برای نقل و انتقالات زمستانی تیم هال سیتی انگلیس به شدت به دنبال جذب این بازیکن ایرانی است و مذاکراتی با تیم فنرباغچه داشته است.
سران تیم ترکیه ای نیز ۵.۵ میلیون یورو روی بازیکن جوان خود قیمت گذاشتند و اعلام کردند هر تیمی که خواستار به خدمت گرفتن این بازیکن است، باید این مقدار را به تیم ترکیه‌ای پرداخت کند. نقل و انتقالات زمستانی فوتبال اروپا شروع شده است و تیم‌ها در این مدت برای تقویت برای ادامه فصل بازیکنان جدیدی را به خدمت می‌گیرند.
هواداران تیم ترکیه‌ای که از عملکرد مهاجمان خودشان در این فصل راضی نیستند، خواستار بازگشت مهاجم ایرانی شدند و به نظر می‌رسد این بازیکن در تیم ترکیه‌ای بماند. در صورتی که هیچ پیشنهادی برای صیادمنش با رقم ۵.۵ میلیون یورو وجود نداشته باشد، مهاجم جوان ایرانی در تیم فنرباغچه خواهد ماند و ادامه فصل را در لیگ ترکیه سپری خواهد کرد.
در حال حاضر سید مجید حسینی و علی کریمی در تیم کایسری اسپور و محمد نادری در تیم آلتای‌اسپور تنها ایرانیان حاضر در لیگ ترکیه هستند و باید دید صیادمنش چه آینده‌ای در پنجره نقل و انتقالات زمستانی خواهد داشت.
الله یار که در تاریخ ۱۰ تیر ۱۳۹۸ با مبلغ ۷۵۳ هزار یورو از تیم استقلال ایران به فنرباغچه منتقل شد، در این فصل در تمامی رقابت‌ها ۲۴ بازی با زوریا انجام داد و ۹ گل و ۴ پاس گل ثبت کرد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام