سرمقاله

عروسی درعزای ملت!

محمدعلی وکیلی

به دنبال هشدار انصارالله نسبت به حمله به اکسپو دبی، منابع خبری عبری مجددا از نگرانی شدید صهیونیست‌ها همزمان با نزدیک شدن موعد سفر رئیس این رژیم به امارات و بازدید وی از این نمایشگاه پرده برداشتند.
به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری المیادین، به دنبال حمله انصارالله یمن برای دومین بار به ابوظبی و دبی و هشدار سخنگوی نیروهای مسلح یمن نسبت به احتمال حمله به نمایشگاه اکسپو دبی منابع خبری عبری زبان فاش کردند که نگرانی‌ مقامات رژیم صهیونیستی نسبت به تهدیدات و هشدارهای انصارالله بیشتر شده است، به ویژه اینکه قرار است اسحاق هرتزوگ، رئیس این رژیم طی هفته آتی به امارات سفر کرده و از نمایشگاه مذکور بازدید کند.
روزنامه عبری زبان هاآرتص دراین‌باره گزارش داد: این اتفاقات در دوره‌ای رخ داده است که اسرائیل و امارات در حال تحکیم روابط پس از امضای توافقنامه عادی سازی روابط هستند و سفرهای زیاد و متقابلی میان دو طرف انجام می‌شود.
این روزنامه با اشاره به سفر هفته آتی هرتزوگ به امارات نوشت: با این وجود زمانی که امارات مورد حمله قرار می‌گیرد، اسرائیل نمی‌تواند به طور علنی اقدام قابل توجهی برای حفظ امنیت خود انجام دهد.
هاآرتص همچنین گزارش داد؛ در کشورها و طرف‌هایی که با امارات روابط دارند، این تصور وجود دارد که این حملات سطح فشار را در دبی و ابوظبی افزایش داده است.
رسانه‌های رژیم صهیونیستی به توانایی‌های عملیاتی جنبش انصارالله پرداختند و هاآرتص در این باره نوشت: بخشی از پهپادها و موشک‌های کروز یمن می‌توانند علی‌رغم مسافت ۲۰۰۰ کیلومتری به منطقه ایلات برسند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام