سرمقاله

عادل فردوسی‌پور و مهاجرت نخبگان

آرین احمدی

سردار سلامی تاکید کرد : دشمن می خواهد در خانه هایمان، پای گیرنده ماهواره، اینترنت و با شایعه، فراخوان تجمع و تحریک ما را شکست دهد ولی چون بسیج هست نمی‌تواند و مدام سرش به سنگ می‌خورد و امروز باید به گونه‌ای دیگر کشور را بسازیم.
سرلشکر پاسدار حسین سلامی گفت: در حال پیشروی هستیم و در بیرون راهها را بر دشمن بسته‌ایم و در درون، قدرتمند و در حال جراحی اقتصادیم که سختی‌هایی دارد و در این راه، بسیج باید به کمک مردم بشتابد.
سرلشکر پاسدار حسین سلامی روز پنجشنبه در آیین پایانی سومین جشنواره سراسری اسوه بسیج در مشهد افزود: پایگاه‌های بسیج ستونهای قدرتمند، مقاوم و ریشه دار بنای با عظمت انقلاب و نظام اسلامی هستند. بسیج در دامان سختی‌ها رشد کرد و در میدان جهاد متولد شد و در عرصه نبردهای بزرگ استحکام یافت.
وی ادامه داد: بسیج، مولود میدان جهاد و شمشیر اسلام و انقلاب و مظهر تجلی اراده الهی و نماد فضل و مغفرت الهی است و مثل گذشته اساسی ترین، حیاتی ترین، نجات بخش ترین و شکست ناپذیر ترین رکن انقلاب اسلامی است.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این که بسیج، دلسوز و خیرخواه است و متواضعانه خدمت می‌کند افزود: رهبر معظم انقلاب در سال ۹۸ فرمودند پایگاه‌های مقاومت بسیج، راهبردی هستند و باید احیا و تقویت شوند.
سلامی افزود: پایگاه‌های مقاومت بسیج ستون‌های بنای مستحکم انقلاب هستند و هر پایگاه، یک نظام اسلامی کوچک در مقیاس محله است. در محلات اجازه ندهید کسی به نان شب محتاج باشد و مریض لاعلاج داشته باشد. در محلات، پرچم امداد ملت را بلند کنید. ساختن کشور بدون بسیج ممکن نیست چنان که دانش هسته‌ای بدون دانشمندان بسیجی ممکن نبود.
وی ادامه داد: دشمن، حداکثر فشار را وارد کرده و شرایط جهانی نیز تغییر کرده است و ما در این ایستادگی، پیروز میدان هستیم.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خطاب به مسئولان پایگاههای بسیج گفت: در همه شئوناتی که مردم و به خصوص جوانان لازم دارند ورود کنید. ورزش، دانش، هنر، علم، امداد، رفع فقر و محرومیت، تهیه جهیزیه، پیگیری حل مشکلات، تالیف قلوب و پیشگامی در حل مسایل بهداشتی و سلامت مردم و کاستن از مشکلات مردم، همه عرصه میدان جهاد بسیج است.
سلامی افزود: دشمن می خواهد در خانه هایمان، پای گیرنده ماهواره، اینترنت و با شایعه، فراخوان تجمع و تحریک ما را شکست دهد ولی چون بسیج هست نمی‌تواند و مدام سرش به سنگ می‌خورد و امروز باید به گونه‌ای دیگر کشور را بسازیم.
وی اضافه کرد: بسیج، یارانه الهی برای مردم است که به کمک مردم می شتابد و بار سختی را از دوش آنها بر می دارد و باید آستانه مقاومت را بالا ببرد و راه گذار از سختی‌ها را نشان دهد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام