سرمقاله

لزوم احیای مدارا در عصر ارزشمندی خشونت

ژوبین صفاری

جلسه شورای مدیران صندوق قرض الحسنه شاهد در بیست و دومین روز از آخرین ماه فصل بهار 1401 با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره در سالن جلسات شهدای سلامت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی، جلسه شورای مدیران صندوق قرض الحسنه شاهد ظهر امروز با حضور دکتر اسلام کریمی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره صندوق، اعضاء هیئت مدیره، مشاوران مدیرعامل و مدیران ستادی در سالن جلسات شهدای سلامت برگزار شد.
شورای مدیران صندوق قرض الحسنه شاهد با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره برگزار شد

در ابتدای جلسه دکتر اسلام کریمی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره صندوق قرض الحسنه شاهد با قرائت مقاله ای علمی در حوزه مدیریت با عنوان "آنچه کیفیت حکمرانی ملی کشور را تهدید می کند: خط مشی های بد، نبود خط مشی های لازم، خط مشی های تاخیری" از دکتر حسن دانائی فرد استاد دانشگاه تربیت مدرس، ضمن اهمیت توجه به نظریات کارشناسی در زمینه مدیریت، خواستار اظهار نظر مدیران و تعمیم نظریات مطرح شده در مقاله مذکور به صندوق جهت ارائه خدمات هر چه بهتر و شایسته تر به خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثارگر عضو شد.
اعضای شورای مدیران در این نشست علاوه بر تبادل نظر در خصوص مقاله قرائت شده توسط مدیرعامل، به مانند جلسات گذشته بر اساس دستور جلسه و به فراخور موضوعات و مسئولیت ها، نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کردند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام