سرمقاله

گورباچف و هواپیمای تک‌نفره آلمان غربی

پیمان مولوی

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران از پایش تصویری مقرهای انتظامی سراسر کشور در ستاد فراجا خبر داد.
به گزارش ایسنا، سردار حسین اشتری در حاشیه افتتاح مرکز پایش تصویری و مانیتورینگ فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان با حضور در جمع خبرنگاران از ارتباط زنده فرماندهان انتظامی با مراجعه‌کنندگان به کلانتری‌ها و سایر یگان‌های پلیس به منظور آگاهی از نحوه خدمت رسانی مطلوب به آنان خبر داد و گفت: با راه‌اندازی این مرکز که به همت فرماندهی انتظامی استان اصفهان انجام شده، پایش تصویری شهر اصفهان به میزان ۹۰ درصد افزایش می‌یابد.
وی مرکز پایش تصویری فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان را یکی از بهترین مراکز پایش تصویری در سطح این استان برشمرد و اظهار کرد:‌ با استفاده از این مرکز هم ماموریت‌های استان و هم ماموریت‌های انتظامی شهرستان انجام می‌شود و از طرفی هم با تمام مراکز انتظامی سطح استان ارتباط دارد.
فرمانده کل انتظامی کشور در خصوص کاربردهای این مرکز گفت: با استفاده از این مرکز گره‌های کور ترافیکی در شهرها و جاده‌های استان مدیریت شده و در مواردی که نیاز به حضور سریع پلیس در صحنه باشد مجموعه پلیس شهرستان اصفهان می‌تواند ماموریت‌های خود را با سرعت و دقت بیشتری انجام دهند.
وی همچنین از ارتباط زنده فرماندهان انتظامی با مردم مراجعه‌کننده به کلانتری‌ها و سایر یگان‌های پلیس خبر داد و گفت: فرماندهان انتظامی ما به صورت آنلاین می‌توانند از طریق این مرکز با کلانتری‌ها و سایر یگان‌های انتظامی که مردم به آنجا مراجعه می‌کنند ارتباط برقرار کرده و با مردم و همکاران به صورت زنده صحبت کنند و از نزدیک بر نحوه مطلوب خدمت‌رسانی به مردم نظارت داشته باشند.
اشتری این سیستم پایش تصویری را فعلاً در سطح تعدادی از استان‌ها قابل استفاده عنوان کرد و افزود: این سیستم به مرور در تمام استان‌ها راه اندازی می‌شود که با کامل شدن آن می‌توانیم در آینده یک پایش تصویری ملی را در ستاد فراجا داشته باشیم.
بر اساس اعلام سایت پلیس، وی از پایش تصویری مقرهای انتظامی سراسر کشور در ستاد فراجا خبر داد و تصریح کرد: با این سامانه تمامی پاسگاه‌های مرزی، یگان‌های انتظامی، کلانتری‌های سراسر کشور و بیش از ۳۰ هزار گشت انتظامی ثابت و سیار و حتی شناورهای دریابانی فراجا در شمال و جنوب کشور را می‌توانیم به صورت شبانه روز رصد کنیم.
فرمانده کل انتظامی کشور از سرعت بالای خدمت رسانی پلیس با افزایش سامانه های هوشمند در فراجا خبر داد و اظهار کرد: هرچقدر از فناوری روز و تجهیزات هوشمند استفاده کنیم و از دوربین‌ها بهره ببریم و سامانه‌ها را افزایش دهیم به سمت پلیس هوشمند رفته و مسلما سرعت انجام ماموریت‌ها نیز افزایش پیدا خواهد کرد و بیشتر جاها این سامانه ها کمبود نیرو را هم جبران کرده و با استفاده از آنها می‌توانیم بدون لزوم حضور فیزیکی ماموران، ماموریت‌های پلیسی را دنبال کنیم.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام