سرمقاله

ضرورت بازاندیشی و بازکنشی در پنداشت ها و کنش ها

محمدعلی نویدی

رئیس شورای شهر تهران گفت: بازگرداندن نشاط در میان نوجوانان، سالمندان و معلولان هدفی است که شهرداری تهران در قالب ورزش محلات پیگیری می‌کند.
به گزارش ایلنا، مهدی چمران در آیین افتتاحیه جشنواره‌های اوقات فراغت و فعالیت‌های ورزشی محلات شهر تهران گفت: شما جوانان و نوجوانان عزیز با شور و نشاط جوانی خودتان ورزش محلات را ایجاد کرده‌اید و امیدواریم ورزش شهر تهران را در جایگاه والایی قرار دهید.
او افزود: هرچند امکانات ورزشی شهر تهران کافی نیست، اما شهرداری سعی کرده از همین امکانات استفاده کرده به سلامتی شهروندان فکر کند. رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: جوانان ورزشکار اخلاق مداری و جوانمردی را سرلوحه خود قرار دهند کما اینکه شهر تهران جوانمردان و قهرمانان زیادی دارد.
وی بیان کرد: قهرمان و جوانمرد اسطوره‌ای شهر تهران جهان پهلوان تختی است که می‌تواند الگوی اخلاق ورزشی ورزشکاران شود.
همچنین محمد امین توکلی زاده معاون فرهنگی شهرداری نیز در آیین افتتاحیه جشنواره‌های اوقات فراغت و فعالیت‌های ورزشی محلات شهر تهران (قهرمان شهر) گفت: در دوره جدید مدیریت شهری سعی کرده‌ایم تا در اولین تابستان قرن در خدمت شما باشیم.
وی افزود: در این جشنواره به سه رویکرد خانواده، بانوان، نوجوانان و معلولان و سالمندان تاکید داریم و در رویکرد خانواده گذران اوقات فراغت سالم خانواده‌ها با حفظ ارزش‌های اسلامی و ایرانی مد نظر بوده است و ایجاد فضایی برای ورزش و گذراندن اوقات فراغت برای بانوان، دختران و مادران از جمله اهداف مدیریت شهری در جشنواره اوقات فراغت است.
بنا بر اعلام سایت شهر، توکلی زاده یادآور شد: همچنین بازگرداندن نشاط در میان نوجوانان، سالمندان و معلولان هدف دیگری است که شهرداری تهران در قالب ورزش محلات پیگیری می‌کند و در بحث قهرمان شهر در کنار سایر کلانشهرهای کشور به این نتیجه رسیدیم تا نخبگان ورزش محلات را به عنوان قهرمانان شهر پیدا، انتخاب و معرفی کنیم. به اعتقاد معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، هدف از برگزاری این جشنواره کشف استعدادهای ورزشی در سطح محلات است.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام