سرمقاله

ایران و آمریکا، نزدیک به توافق

جلال خوش‌چهره

در نشست کمیسیون عمران مجلس از عملکرد بانک مسکن در راستای تامین مالی طرح نهضت ملی مسکن تقدیر شد. نشست کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی عصر روز سه شنبه ۱۱ مردادماه با حضور رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی، مسعود میرکاظمی معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، محمدرضا رضایی رئیس کمیسیون عمران مجلس و دیگر نمایندگان این کمیسیون و مدیران اقتصادی برگزار شد.
محمود شایان مدیرعامل بانک مسکن نیز از جمله حاضران نشست این کمیسیون بود.
در این جلسه وزیر راه و شهرسازی با اشاره به حضور ریاست محترم جمهوری در این وزارتخانه و پیگیری اجرای طرح نهضت ملی مسکن توسط آیت‌الله رئیسی گفت: مساله اصلی اجرای این طرح پرداخت تسهیلات برای تولید مسکن است که از این میان برخی بانک‌ها به تعهداتشان برای تخصیص ۲۰ درصد سالیانه تسهیلات خود به بخش مسکن عمل نکرده‌اند.
قاسمی با تقدیر از عملکرد بانک مسکن برای تامین مالی طرح نهضت ملی مسکن گفت: بانک مسکن تنها بانکی است که به تمامی تکالیف خود در تامین مالی این طرح عمل کرده است.
رئیس کمیسیون عمران مجلس نیز با تشکر از اقدامات بانک مسکن برای تامین مالی این طرح از دیگر بانک‌ها درخواست کرد تا به تکالیف خود در این راستا عمل کنند. گفتنی است، در این نشست مقرر شد در خصوص پرداخت تسهیلات بانک‌ها ذیل قانون جهش تولید مسکن در جلسه بعدی کمیسیون عمران مجلس، نشست مشابهی با حضور رئیس کل بانک مرکزی و مدیران عامل بانک‌های اصلی برگزار شود.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام