سرمقاله

پذیرش مشکل، مقدمه اصلاح

ژوبین صفاری

کتاب «راهی به مجنون» روایتی مستند از زندگی شهید سیدعباس جولایی به قلم جواد کلاته‌ عربی منتشر شد. به گزارش روابط عمومی موسسه انتشارات ایران، «راهی به مجنون» روایتی از زندگی شهید سیدعباس جولایی، از فرماندهان مهندسی رزمی سپاه در زمان دفاع مقدس است که دوران کودکی تا شهادت این فرمانده بزرگ را به تصویر می‌کشد.
این کتاب حاصل ده‌ها ساعت مصاحبه نویسنده کتاب با خانواده، همکاران و همرزمان این شهید والامقام و پژوهش در زندگی او است. شهید جولایی از جمله فرماندهانی بود که در ساخت و نصب پل معروف خیبر نقش اساسی داشته است. او در دوران خدمت خود در سپاه و جنگ، منشا آثار فراوانی بوده؛ به‌نحوی که محسن رفیق‌دوست، وزیر سپاه وقت، در مراسم ختم شهید جولایی، می‌گوید: «شهید سیدعباس جولایی آچار فرانسه سپاه بود. با شهادت ایشان موتور وزارت سپاه خاموش شد.»
جواد کلاته‌ عربی پیش از این کتاب‌های «مگر چشم تو دریاست»، «در هیاهوی سکوت»، «ماجرای عجیب یک جشن تولد» و... را به انتشار رسانده است. وی همچنین در عرصه تحقیق و پژوهش سینما و تلویزیون در آثاری همچون فیلم سینمایی «ایستاده در‌ غبار» فعالیت داشته است.
راهی به مجنون در 120 صفحه با قیمت 40000 تومان توسط انتشارات موسسه فرهنگی مطبوعاتی ایران منتشر و روانه بازار شده است. علاقه‌مندان می‌توانند این کتاب و تازه‌ترین محصولات انتشارات را از سایت https://ketabir.com/ تهیه کنند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام