سرمقاله

بازارها از فرو ریختن می‌ترسند

پیمان مولوی

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه برگزاری امتحانات نهایی هماهنگ یکی از موانع اجرای تعطیلات زمستانی مدارس است، گفت: اگر تعطیلات زمستانی کشوری و برای همه ارگان‌ها برقرار شود، قابل اجراست.
محمد بیرانوندی در گفت‌وگو با خانه‌ملت با اشاره به پیشنهاد تعطیلی زمستانی مدارس، گفت: تعطیلی زمستانی مدارس در کلانشهرهایی مانند تهران به منظور کاهش آلودگی هوا مطرح است؛ شورای عالی آموزش و پرورش سال گذشته برای این تعطیلات 4 الگو ارائه داده بود که در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس رای نیاورد.
نماینده مردم خرم آباد و دوره در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دلیل آموزش و پرورش برای این تعطیلات رفع معضلات شهری مانند آلودگی هوا، ترافیک و... نیست بلکه معتقد است نیاز آموزش توزیع تعطیلات است و تعطیلات تابستان باید کوتاهتر شود. وی بیان کرد: وقفه‌ای که در تابستان در روند آموزشی دانش‌آموزان ایجاد می‌شود به تربیت و آموزش آنها آسیب وارد می‌کند و باید پس از آغاز مدارس زمانی برای بازآموزی دانسته‌های سال‌های گذشته صرف شود.
بیرانوندی اظهار کرد: اگر تعطیلات زمستانی کشوری و برای همه ارگان‌ها برقرار شود قابل اجراست اما اگر فقط آموزش و پرورش تعطیل شود والدین شاغل برای نگهداری فرزندانشان در این دوره به زحمت می‌افتند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام