سرمقاله

مسکن نیازمند برنامه‌های عملیاتی ‪/‬ نیما غلامرضایی

مشاهده کل سرمقاله ها

صفحات روزنامه

اخبار آنلاین

 • آغاز عملیات اجرایی پروژه فیبرنوری ایرانسل در شهرهای اردکان، شوش و بندر دیلم
 • فینال بزرگ با دو سبک متفاوت/ با تلویزیون اینترنتی آرپا، هیجان را قاب کنید
 • طوفان یامال، باد دماغ امباپه را خواباند!/ تا فینال با تلویزیون اینترنتی آرپا
 • مشاهده کل اخبار آنلاین

  کد خبر: 14802  |  صفحه ۵ | جهان ورزش  |  تاریخ: 07 شهریور 1402
  پیشنهاد فولاد را به نزدیکانم دادند
  علی دایی: شرمنده! فعلا برنمی‌گردم
  اسطوره فوتبال ایران نسبت به خبر سرمربیگری دوباره در لیگ برتر و پیشنهاد فولاد واکنش نشان داد.
  به گزارش ورزش سه، باشگاه فولاد خوزستان پس از قطع همکاری با علیرضا منصوریان تصمیم به انتخاب سرمربی جدید گرفته و با گزینه‌های مدنظرش وارد مذاکره شده که طی روز گذشته صحبت از پیشنهاد جدی این باشگاه به علی دایی به میان آمد که واکنش او را به همراه داشت.
  علی دایی در واکنش به اینکه آیا مدیران باشگاه فولاد خوزستان مذاکره‌ای با او برای سرمربیگری در این تیم داشته‌اند یا خیر، به ایسنا گفت: از طریق دوستان نزدیکم به من پیغام دادند، اما چون فعلا نمی‌خواهم در فوتبال کار کنم، هیچ جوابی به پیشنهاد آن‌ها ندادم. البته مدیران فولاد با من صحبت نکردند و از طریق دوستان نزدیکم به من پیغام دادند.
  سرمربی پیشین تیم ملی و پرسپولیس یادآور شد: از مدیران باشگاه فولاد ممنونم که به یاد من بودند، اما از آن‌ها عذرخواهی می‌کنم چون فعلا نمی‌خواهم در فوتبال کار کنم.
  با این شرایط علی دایی که آخرین بار در لیگ هجدهم سرمربیگری را تجربه کرد و هدایت سایپا را برعهده داشت، همچنان دور از فوتبال و هیاهوی شغل مورد علاقه‌اش خواهد بود و دوری‌اش از این عرصه به بیش از چهار سال می‌رسد.
  گفته می‌شود باشگاه فولاد خوزستان علاوه بر علی دایی روی جذب محرم نویدکیا نیز به‌عنوان سرمربی جدید نظر دارد که احتمالا با رد پیشنهاد خوزستانی‌ها توسط شهریار، شانس حضور سرمربی سابق سپاهان روی نیمکت این تیم بیشتر شده است.