سرمقاله

بازگشت سخت به برجام

جلال خوش چهره

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: وظیفه خود می دانیم در این شرایط فوق العاده سخت در کنار سازمان بهشت زهرا(س) باشیم.
به گزارش مهر، به مناسبت هفته نیروی انتظامی، سعید خال ،مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره)، با حضور در دفتر سردار محمدحسین حمیدی، رئیس پلیس راهور تهران بزرگ، با او دیدار و گفت‌وگو کرد.
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در این دیدار ضمن بیان اهمیت رضایتمندی مردم از نهادهای خدمات رسان گفت: سازمان بهشت زهرا(س) جایگاه خاصی در بین سازمان‌ها و نهادهای خدمت رسان به لحاظ نظم، انضباط و رضایتمندی مردم دارد.
وی افزود: سازمان بهشت زهرا(س) با توجه به همین اهمیت و جایگاهی که نزد مردم دارد و با توجه به مراجعه گسترده به آن به ویژه در روزهای تعطیل و آخر هفته یکی از اهداف ماموریتی ما تعریف شده است که بسیار هم اهمیت دارد.
سردار حمیدی تصریح کرد: هدف مشترک تعریف‌شده برای هر دو نهاد پلیس راهور و مدیریت سازمان بهشت زهرا(س) آسایش، آرامش و رضایت‌مندی مردم است.
وی در ادامه گفت: در حال حاضر سازمان بهشت زهرا(س) در شرایط بحرانی قرار دارد که این موضوع یک حالت فوق‌العاده برای این سازمان ایجاد کرده و همه ما وظیفه داریم تا با سازمان بهشت زهرا(س) همراهی و همکاری کنیم.
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در ادامه خطاب به خال اظهار کرد: علاوه بر سازمان بهشت زهرا(س) شما مسئولیت شهرداری حرم مطهر حضرت امام راحل بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را نیز بر عهده دارید که این جایگاه بلند و رفیع نیز جز اهداف ماموریتی مهم و استراتژیک پلیس راهور تهران محسوب می‌شود و از این نظر نیز با هم همکاری گسترده‌ای در محدوده جغرافیایی این منطقه داریم و افتخار پلیس راهور عملکردی است که آن رضایت‌مندی و خوشنودی حضرت امام و شهدا در آن باشد.
خال نیز با اشاره به تجربه موفق همکاری دو مجموعه سازمان بهشت زهرا(س) و پلیس راهور در روزهای پایانی سال گذشته تصریح کرد: یکی از تجربه‌های بسیار موفق در همکاری پلیس راهور تهران و سازمان بهشت زهرا(س) اطلاع رسانی به موقع برای عدم حضور شهروندان در پنجشنبه و جمعه پایانی سال ۱۳۹۸ بود که بازتاب خوب و گسترده‌ای بین مردم و مسئولان داشت.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام