سرمقاله

حاکمان کشورهای عربی از سرنوشت سادات و مبارک درس بگیرند ‪/‬ سیف الرضا شهابی

مشاهده کل سرمقاله ها

صفحات روزنامه

اخبار آنلاین

 • آغاز عملیات اجرایی پروژه فیبرنوری ایرانسل در شهرهای اردکان، شوش و بندر دیلم
 • فینال بزرگ با دو سبک متفاوت/ با تلویزیون اینترنتی آرپا، هیجان را قاب کنید
 • طوفان یامال، باد دماغ امباپه را خواباند!/ تا فینال با تلویزیون اینترنتی آرپا
 • مشاهده کل اخبار آنلاین

  کد خبر: 18583  |  صفحه ۷ | ایران زمین  |  تاریخ: 21 آبان 1402
  مدیرعامل آبفای استان ایلام خبر داد
  آغاز عملیات اجرایی احداث مخزن ۲ هزار متر مکعبی آب شرب ایوان
  ایلام - خبرنگار ابتکار - مدیرعامل آبفای استان ایلام گفت: عملیات اجرایی پروژه احداث مخزن ۲ هزار مترمکعبی آب شرب شهر ایوان با هدف تامین آب زون شرقی شهر و سایت های طرح نهضت ملی مسکن آغاز شد.
  "پرویز ناصری"  اظهار کرد: این پروژه با توجه به وضعیت توپوگرافی شهر، وضعیت تراکم ساخت و ساز توسعه شهری، مشکلات تنش توزیع آب در فصول گرم سال و جانمایی سایت های طرح نهضت ملی مسکن در شهر ایوان با هدف جبران نوسانات مصرف آب، توزیع عادلانه آب و مدیریت فشار شبکه های توزیع مصوب وارد عملیات اجرایی شده است. وی، با بیان اینکه اعتبار این پروژه از محل اعتبارات آبرسانی به شهرهای مواجه با تنش آبی و طرح نهضت ملی مسکن به میزان اعتبار ۱۰۰ میلیارد ریال تامین می شود، گفت: امیدواریم با تخصیص به موقع اعتبارات، با احداث این مخزن بتنی در مدت زمان پیمان ۶ ماه و همچنین نقش آن در پهنه بندی توزیع آب در شهر ایوان، شاهد بهره برداری از آن قبل از شروع فصل گرما در سال آتی باشیم. مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام اجرای طرح جهاد آبرسانی را فرصتی بزرگ برای خدمـت بـه روستاییان برشمرد و تصریح کرد: این طرح بزرگ با مشارکت بسیج سازندگی در حال انجام است.
  وی یادآور شد: طی ۲ سال اخیر اقدامات بسیار خوبی در حوزه آبرسانی شهری و روستایی صورت گرفته است و تلاش می شود تا با همدلی و هم افزایی بیشتر، این فعالیت ها را افزایش دهیم و در راستای ارائه خدمات مطلوب تر آبرسانی به مردم شریف استان ایلام، گام های موثرتری برداریم.
  به گزارش ابتکار ، ۱۹۵ هزار مشترک تحت پوشش خدمات شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام قرار دارند. طرح جهاد آبرسانی به ۱۲۸ روستای استان ایلام با بیش از پنج هزار میلیارد ریال در حال اجرایی شدن است.