سرمقاله

گسترش فرهنگ مقاومت در اراضی اشغالی / سعید پورعلی

مشاهده کل سرمقاله ها

صفحات روزنامه

اخبار آنلاین

 • اعلام بسته تخفیفی ایرانسل به مناسبت عید فطر
 • پخش تازه‌ترین تاک‌شوی تولیدی ویستامدیا در شبکه نمایش خانگی
 • اعلام جوایز سومین جشنواره رساله برتر مهندسی برق با حمایت ایرانسل
 • مشاهده کل اخبار آنلاین

  کد خبر: 18986  |  صفحه ۱  |  تاریخ: 28 آبان 1402
  سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:
  اسرائیلی‌ها در عرصه رسانه و افکار عمومی هم صحنه را باختند
  سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه اسرائیلی‌ها در عرصه رسانه و افکار عمومی هم صحنه را باختند، گفت: این تظاهرات میلیونی که در حمایت از مردم فلسطین و اعلام انزجار انجام می‌شود یک واقعیت مسلمی است، همه دنیا می‌دانند که رسانه‌های اصلی دنیا در اختیار صهیونیست‌ها است اما آن‌ها حتی نتوانستند یک تجمع کوچک در گوشه‌ای از کره زمین در حمایت از خود به نمایش بگذارند.
  سردار رمضان شریف ۲۸ آبان ماه در تجمع پایانی مراسم راهپیمایی مردم قم در حمایت از کودکان و مظلومان فلسطین، عنوان کرد: قدرت و اقتدار رژیم صهیونیستی از هم پاشیده است در حالی که آن‌ها مدعی بودند که اگر یک روز کشورهای عربی با هم اتحاد داشته باشند، باز هم نمی‌توانند یک شکست نامی بر اسرائیلی‌ها تحمیل کنند اما آرمان الهام گرفته از امام خمینی(ره) و رهبری در جنگ ۳۳روزه لبنان، اولین شکست را بر دولت جعلی اسرائیل تحمیل کرد.
  وی افزود: نظامی‌­ها این را خوب می­‌فهمندند که بمباران یک شهر فاقد پدافند هوایی و کوچکترین تسلیحات برای مبارزه هوایی، بمباران کردن بیمارستان­‌ها، مساجد و منازل مردم اقتدار نامی نیست بلکه صهیونیست‌ها آبروی هر چه خلبان و نیروهای نظامی بود را یک جا بردند. در همه جای دنیا جنگ آداب، قانون، مقررات و حد و حصری دارد اما صهیونیست‌ها عصبانی از ضربه‌ای که خوردند، نمی‌دانند که دارند چه کار می‌کنند.
  سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: ۴۳ روز است که بر دروازه‌های یک شهر بی پناه که هزاران تن بمب روی آن ریختند جرات ورود نظامی به مفهوم اشغال شهر را ندارند. آن ها می‌دانند که این هزار رزمنده‌ای که در شب اول به آن‌ها تهاجم کردند، ۳ هزار نفر بودند و هستند. ۲ هزار نفر آن‌ها همچنان منتظر فرصت برای شکار تانک‌های اسرائیلی و سربازان و زره‌پوشان و ژنرال‌های آن‌ها هستند.
  سردار شریف گفت: ۴۳روز است که دستاورد آن‌ها غیر از بردن آبروی نداشته ۷۵ ساله صهیونیست‌ها هیچ چیز نبوده است. در حالی‌که ادعا می‌کردند ما نماد یک حکومت معتقد به آزادی و نتیجه‌ی دموکراسی غرب هستیم. خدای بزرگ را شاکریم که این دروغ بزرگ را در منظر افکار عمومی قرار داد، همه مردم شهامت اسراییلی را دیدند. بمباران هنر نیست، هنر آن کاری بود که بچه‌های مقاومت کردند و از آن دیواری که خودتان آن را دژ تسخیر ناپذیر نامیدید، عبور کردند.
  رئیس ستاد انتفاضه قدس خطاب به رژیم صهیونیستی ادامه داد: ۲ هزار نفر از آن‌ها منتظر شما هستند، شاید این جزء عجایب است که خداوند چگونه چشم و گوش این‌ها را کور و کر کرد و این هزار نفر عبور کردند، نظامی‌های صهیونیست‌ را اسیر کردند، امکانات نظامیشان را به غنیمت گرفتند و تعداد زیادی از نظامیان و شهرک نشینان را به اسارت گرفتند. ای مردم می‌دانید که اسرائیلی‌‌ها استراتژی سومشان بعد از سازمان دفاعی و ارتش ایجاد رعب و وحشت است و می‌گویند ما چهارمین ارتش بزرگ دنیا هستیم در حالی که امروز افکار عمومی و مردم دیدند که این در ارتش پوشالی اراده‌ای در به کارگیری توپ و تانک وجود نداشت و بزدلانه ادوات نظامیشان را ترک کردند، یا کشته شدند و یا فرار کردند. اگر آمریکایی‌ها دیرتر به داد آن‌ها نمی‌ر­سیدند، امروز شرایط متفاوت‌تر از وضعی بود که الان هست.
  وی گفت: اسرائیلی‌ها در عرصه رسانه و افکار عمومی هم صحنه را باختند. این تظاهرات میلیونی که در حمایت از مردم فلسطین و اعلام انزجار انجام می‌شود یک واقعیت مسلمی است، همه دنیا می‌دانند که رسانه‌های اصلی دنیا در اختیار صهیونیست‌ها است، در حالی که آن‌ها نتوانستند حتی یک تجمع کوچک در گوشه‌ای از کره زمین در حمایت از خود به نمایش بگذارند. موج اعلام انزجار از رژیم صهیونیستی و اعمال وحشتناک آن‌ها علیه زنان و کودکان آنچنان موج خشمی را در دنیا ایجاد کرده است که اندیشکده‌های آمریکایی پیام‌های محکمی را در روزهای اخیر به حاکمان آمریکایی فرستادند و گوشزد کردند که جریان حمایت از رژیم صهیونیستی به منزله به باد دادن سرمایه آمریکایی‌ها در منطقه غرب آسیا است.