سرمقاله

سقوط ماریوپل و پیامدهای جهانی آن

سیف الرضا شهابی

ایرانسل، هدایای ویژه خود به مناسبت «روز مادر» و «روز پدر» را اعلام کرد. این هدایا شامل بسته اینترنت هدیه و بسته مکالمه هدیه ایرانسلی است.
هدایای ویژۀ ایرانسل برای روز مادر و روز پدر اعلام شد

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، به مناسبت گرامی‌داشت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر و سالروز ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر، هدیه بسته اینترنت داخلی و مکالمه ایرانسلی را به مشترکان خود ارائه کرده است.
دو گیگابایت اینترنت داخلی
مشترکان اینترنت پرسرعت همراه ایرانسل می‌توانند در روز ۳ بهمن مصادف با روز مادر و یا ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ مصادف با روز پدر، بسته هدیه دو گیگابایتی اینترنت پرسرعت را فعال کنند.
فعال‌سازی این بسته هدیه، با شماره‌گیری کد دستوری #۵* و یا مراجعه به بخش خرید بسته اینترنت پیشنهادی در سوپراپلیکیشن ایرانسل من، امکان‌پذیر است.
مهلت استفاده از این بسته اینترنت داخلی، پایان همان روز است.
هدیه مکالمه ۵+۵۰
همچنین مشترکان ایرانسل می‌توانند به ازای ۵ دقیقه مکالمه در هر تماس ایرانسلی، ۵۰ دقیقه ادامه آن مکالمه را از ایرانسل هدیه بگیرند.
این هدیه، از ۳ بهمن (روز مادر) تا ۲۶ بهمن (روز پدر) قابل فعال‌سازی و استفاده است. بسته مکالمه هدیه ایرانسلی، با شماره‌گیری کد دستوری #۳*۱*۴۴۴۴* و یا مراجعه به بخش خرید بسته مکالمه پیشنهادی در سوپراپلیکیشن ایرانسل من، در دسترس مشترکان ایرانسل است.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام