سرمقاله

ناکارآمدی ابتکار‌های آمریکا در جنگ غزه / جلال خوش‌چهره

مشاهده کل سرمقاله ها

صفحات روزنامه

اخبار آنلاین

 • عضو هئیت مدیره بانک ملی: زیرساخت‌های استفاده از برات الکترونیک باید در شبکه بانکی فراهم شود
 • پخش زنده لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۴ از لنز ایرانسل
 • تیم ملی هاکی ایران با حمایت همراه اول قهرمان آسیا شد
 • مشاهده کل اخبار آنلاین

  کد خبر: 19191  |  صفحه ۷ | ایران زمین  |  تاریخ: 30 آبان 1402
  انتشار فراخوان کنگره ملی شعر سرداردلها
  مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از انتشار فراخوان کنگره ملی شعر سرداردلها خبر داد . مجید منادی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به انتشار فراخوان چهارمین کنگره ملی شعر سردار دلها ویژه گرامیداشت یاد و خاطره ی شهید سرفراز اسلام و انقلاب حاج قاسم سلیمانی افزود : در کنگره امسال بناست ضمن گرامیداشت شهید حاج قاسم سلیمانی ، رشادت ها و‌مجاهدت های بی شمار سردار خادم سید الشهدا فرمانده ی محترم قرارگاه منطقه ای کربلا را ( که خود فرزند شوشتر است ) ارج نهاده و از خدمات بیشمار این عزیز تجلیل گردد .
  مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در ادامه با برشمردن بخش های جشنواره گفت : شهدای مدافع حرم ، شهید سردارحاج قاسم سلیمانی و طوفان القصی از بخش های اصلی این کنگره خواهد بود .
  دبیر شورای فرهنگ عمومی خوزستان ضمن تاکید به شرکت گسترده شاعران و علاقه مندان سراسر کشور در این رویداد ادبی و ارزشی ، مهلت ارسال آثار به دبیرخانه کنگره را ۲۰ آذر و برگزاری آن را ۲۹ آذر ماه ۱۴۰۲ اعلام و تاکید کرد : مهلت ارسال اثر به کنگره ملی سردار دلها قابل تمدید نخواهد بود و شاعران گرانقدر می توانند آثار خود را با موضوعات ذکر شده در فراخوان ، از طریق ایتا به شماره ۰۹۱۶۶۰۹۲۳۵۲ ارسال نمایند .
  مجید منادی در پایان اظهار داشت : دیدار با خانواده ی شهدای مدافع حرم شوشتر و تجلیل از آنان ، برپایی نمایشگاه عکس ، کتاب و نقاشی با موضوع سردارسلیمانی و مظلومیت مردم فلسطین و غزه از برنامه های این کنگره ی ملی و ادبی ست . لازم به ذکر است کنگره ملی شهر سردار دلها ۲۹ آذر ماه ساعت ۲۰ در تالار فرهنگ شوشتر برگزار خواهد شد .