سرمقاله

ناکارآمدی ابتکار‌های آمریکا در جنگ غزه / جلال خوش‌چهره

مشاهده کل سرمقاله ها

صفحات روزنامه

اخبار آنلاین

 • عضو هئیت مدیره بانک ملی: زیرساخت‌های استفاده از برات الکترونیک باید در شبکه بانکی فراهم شود
 • پخش زنده لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۴ از لنز ایرانسل
 • تیم ملی هاکی ایران با حمایت همراه اول قهرمان آسیا شد
 • مشاهده کل اخبار آنلاین

  کد خبر: 19192  |  صفحه ۷ | ایران زمین  |  تاریخ: 30 آبان 1402
  فرمانده سپاه سلمان عنوان کرد:
  ۱۴۸ عنوان برنامه ویژه هفته بسیج در سیستان و بلوچستان تدارک دیده شده است
   زاهدان  حسین شکوهی فر: فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: به مناسبت چهل و چهارمین سالروز پیام تاریخی امام خمینی(ره) مبنی بر تاسیس بسیج مستضعفین، ۱۴۸ عنوان برنامه در سطوح مختلف پایگاه‌ها، حوزه‌ها و نواحی این استان در هفته بسیج اجرا خواهد شد. سردار احمد شفائی در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در زاهدان بیان کرد:  اعتراضات و راهپیمایی‌های صورت گرفته درروزهای پس از عملیات طوفان الاقصی نشان از هوشیاری و بصیرت مردم مسلمات و آزاده جهان دارد. وی افزود: آگاهی و بصیرت امروز مردم جهان مرهون زحمات شما اصحاب رسانه است که توانستید با روشنگری جنایات رژیم صهیونیستی و مظلومیت ملت مظلوم فلسطین را به همگان نشان دهید.
  فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان ادامه داد: در روزهای گذشته همه جبهه کفر با تمام امکانات آتش سنگینی را بر سر مردم مظلوم فلسطین می‌ریزند؛ بیش از ۴۰ هزار تن مواد منفجره در روزهای گذشته و همچنین استفاده از بمب‌های ممنوعه مانند بمب‌های فسفری گوشه‌ای از جنایات رژیم صهیونیستی است.
  وی اظهار کرد: جنایات استکبار جهانی در روزهای گذشته شاید در طول تاریخ بی سابقه بوده بیش از پنج هزار کودک و بیش از سه هزار بانوی فلسطینی به خاک و خون کشیده شدند که در طول تاریخ بی سابقه است. سردار شفانی افزود: هدف قرار دادن منازل مسکونی، آمبولانس‌ها و بیمارستان‌ها گوشه‌ای از جنایات رژیم غاصب صهیونیستی است جنایات و قساوت‌های حاکم زر و زور و تزویر دنیا باید منعکس شود. وی با اشاره به چهل و چهارمین سالروز پیام تاریخی امام خمینی(ره) مبنی بر تاسیس بسیج مستضعفین، گفت: امتداد حرکت انقلاب پس از پیروزی آن بسیار ارزشمند است که مردم ما از طریق همین شجره طیبه توانستند انقلاب را امتداد ببخشند امروز تفکر بسیجی در جای جای عالم دیده می‌شود؛ بسیج تفکری است که اگر با اقدام همراه شود می‌تواند هر مانعی را بردارد.
  فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان بیان کرد: آزادی خواهی، ظلم ستیزی، خداباوری، خودباوری و انقلابی گری از ویژگی‌های بسیجیان است؛ بسیجیان در حوزه‌های مختلف مانند علم آموزی و جهاد پیشتاز بوده اند..فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان بیان کرد: آزادی خواهی، ظلم ستیزی، خداباوری، خودباوری و انقلابی گری از ویژگی‌های بسیجیان است؛ بسیجیان در حوزه‌های مختلف مانند علم آموزی و جهاد پیشتاز بوده اند.
  وی افزود: امسال گرامیداشت ایام هفته بسیج را با ۲ راهبرد اعتلای بسیج و خدمت گذاری در رده های مختلف گرامی می‌داریم، رویکرد سیاست‌های بسیج شامل سه محور جهاد خدمت، جهاد امیدآفرینی و جهاد تبیین است و مجموع اقدامات بسیج در حوزه‌های مختلف از جمله فرهنگی و اجتماعی در همین راستا خواهد بود.
  سردار شفائی ادامه داد: ۱۴۸ عنوان برنامه در سطوح مختلف پایگاه‌ها، حوزه‌ها و نواحی سیستان و بلوچستان در هفته بسیج اجرا خواهد شد که از این میان می‌توان به برنامه‌های فرهنگی، خدمت رسانی، ورزشی، علمی، رسانه‌ای و اجتماعی اشاره کرد.
  وی با اشاره به توزیع ۸۷ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی در طول هفته بسیج، گفت: جشنواره های فرهنگی، علمی، رسانه‌ای، توزیع بسته‌های معیشتی، برگزاری اردوهای جهادی، نشست‌های بصیرت افزایی، غبارروبی مزار شهدا، برگزاری کنگره شهدا و نمایش رزمایش اقتدار بسیجیان از عناوین برنامه‌های هفته بسیج در سیستان و بلوچستان است.