سرمقاله

ناکارآمدی ابتکار‌های آمریکا در جنگ غزه / جلال خوش‌چهره

مشاهده کل سرمقاله ها

صفحات روزنامه

اخبار آنلاین

 • عضو هئیت مدیره بانک ملی: زیرساخت‌های استفاده از برات الکترونیک باید در شبکه بانکی فراهم شود
 • پخش زنده لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۴ از لنز ایرانسل
 • تیم ملی هاکی ایران با حمایت همراه اول قهرمان آسیا شد
 • مشاهده کل اخبار آنلاین

  کد خبر: 19194  |  صفحه ۷ | ایران زمین  |  تاریخ: 30 آبان 1402
  استاندار زنجان:
  تکمیل وتحویل سریع پروژه های نهضت ملی مسکن هدف اساسی دولت است
  استاندار زنجان گفت: دولت تمام توان خود را در خصوص تکمیل پروژه‌ های نهضت ملی مسکن در استان به کار گرفته و تکمیل وتحویل سریع پروژه های نهضت ملی مسکن از اهداف اساسی دولت است.
  محسن افشارچی در جلسه شورای مسکن استان در محل استانداری زنجان، با بیان اینکه موضوع جا به جایی ساکنان کوی فلسطین که در سفر اول رئیس جمهور مصوب شده بود، گفت: جابجایی کوی فلسطین باید در اسرع وقت انجام شود و بخشی از این موضوع که نهایی شده باید ظرف یک ماه آینده اجرا شود.
  وی در ادامه با اشاره به اینکه تحویل تعداد قابل توجهی از واحدهای نهضت ملی مسکن که در دور دوم سفر رئیس جمهور به استان برنامه ریزی شده است، افزود: تحویل واحدهای نهضت ملی مسکن به متقاضیان به جای واگذاری نمادین باید به صورت واقعی، کامل و با طی فرآیندهای لازم انجام شود. افشارچی با بیان اینکه باید به صورت واقعی و با تشریفات لازم واگذاری از جمله اتمام مراحل قانونی و آماده شدن دفترچه اقساط انجام شود، ادامه داد: تشریفات قانونی واگذاری واحدهای مسکن ملی باید قبل از تحویل کلیدها صورت گیرد. استاندار زنجان گفت: تحویل واحدهای نهضت ملی مسکن به متقاضیان به جای واگذاری نمادین باید به صورت واقعی، کامل و با طی فرآیندهای لازم انجام شود. افشارچی با بیان اینکه از هر طریقی تلاش می‌کنیم تا سرعت اتمام طرح‌ها و تعداد واحدهای تحویلی به متقاضیان نهضت ملی مسکن را بالا ببریم، گفت: رویکرد ما این است که تعدادی از واحدها به محض آماده شدن تحویل داده شود.
  وی با بیان اینکه دولت تمام توان خود را در خصوص پروژه نهضت ملی مسکن در استان به کار گرفته است، اظهار کرد: لازم است با هم افزایی هر چه بیشتر سرعت انجام پروژه‌ها را افزایش دهیم. استاندار زنجان گفت: تعامل مدیران برای پیگیری مسائل پروژه‌های نهضت ملی مسکن نباید منحصر به دیدار در جلسات اداری باشد و مدیران تمام دستگاه‌های اجرایی راه و شهرسازی را همراهی کنند. افشارچی با بیان اینکه طرح نهضت ملی یک طرح بزرگ ملی است و تنها متولی آنها اداره راه و شهرسازی نیست و همه ارگان‌ها باید همراهی کنند، افزود: مدیران دستگاه‌های اجرایی و خدمات رسان برای تسریع در روند ساخت و تکمیل پروژه‌های نهضت ملی مسکن، مجموعه راه و شهرسازی استان را همراهی کنند. وی با بیان اینکه تحویل تعداد قابل توجهی از واحدهای نهضت ملی مسکن که در دور دوم سفر رئیس جمهور به استان برنامه ریزی شده است، ابراز کرد: باید به صورت واقعی و با تشریفات لازم واگذاری از جمله اتمام مراحل قانونی و آماده شدن دفترچه اقساط انجام شود. افشارچی با بیان اینکه تکمیل واحدهای نهضت ملی مسکن، گشایش مهمی در خصوص مسائل مسکن در استان می‌شود، تاکید کرد: در زمان حاضر بیش از ۱۹ هزار واحد در قالب طرح نهضت ملی مسکن در استان زنجان در حال ساخت است که حدود ۱۴ هزار و ۵۰۰ واحد آن در شهر زنجان و مابقی در سایر شهرهای استان قرار دارد.