سرمقاله

علی دایی، فردوسی‌پور و اینک وریا غفوری

آرین احمدی

دارایی صندوق توسعه صادرات آرمانی 15.5هزار میلیارد تومان شد
ارزش دارایی های صندوق اندوخته توسعه صادرات آرمانی در کمتر از 3 ماه با رشد بیش از 50درصدی از 100هزارمیلیارد ریال به بیش از 155هزار میلیارد ریال افزایش پیدا کرد .
صندوق توسعه صادرات آرمانی در میان 8صندوق برتر کشور

به گزارش روابط عمومی تامین سرمایه تمدن ، مدیران صندوق اندوخته توسعه صادرات آرمانی شرکت تامین سرمایه تمدن با جلب اعتماد سرمایه گذاران توانستند ارزش دارایی های صندوق اندوخته توسعه صادرات آرمانی را به بیش از 155هزارمیلیارد ریال افزایش دهند که با افزایش بیش از 50درصدی در میزان دارایی ها ، صندوق اندوخته توسعه صادرات آرمانی درمیان8صندوق سرمایه گذاری برتر کشور قرارگرفت.
صندوق سرمایه‌گذاری اندوخته توسعه صادرات آرمانی به عنوان دومین صندوق بزرگ تامین سرمایه تمدن ( با درآمد ثابت ) بعد از صندوق گنجینه زرین شهر می باشد که از سال ۹۴ با مدیریت تامین سرمایه تمدن تاسیس شده است.
این صندوق با توجه به عملکرد گذشته و تشکیل پرتفویی از دارایی های کم ریسک بازدهی با ثباتی را برای افراد با ریسک پذیری پایین و افق زمانی کوتاه و بلند مدت فراهم می کند .
از مزیت های این صندوق بازدهی بالاتر نسبت به بانک و امنیت سرمایه گذاری است. همچنین خرید و فروش آسان واحدهای صندوق‌های سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت یکی دیگر از مزیت‌های سرمایه‌گذاری در صندوق درآمد ثابت به شمار می‌آید. سرمایه‌گذاران در این صندوق‌ها روزانه می‌توانند واحدهای خود را صدور و ابطال نمایند.
سهولت در سرمایه گذاری از طرق سامانه آی بی شاپ و واریز سریع وجوه حاصل از ابطال ها از دیگر مزیت های این صندوق به شمار می رود .
سرمایه گذاران جهت سرمایه‌گذاری در صندوق اندوخته توسعه صادرات آرمانی می توانندبه تمامی شعب سوپر مارکت های مالی شرکت تامین سرمایه تمدن و یا به صورت آنلاین از طریق مرکز سرمایه‌گذاری آی بی شاپ به ادرس www.ibshop.irمراجعه کنند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام