سرمقاله

لزوم احیای مدارا در عصر ارزشمندی خشونت

ژوبین صفاری

ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان، یکی از قاچاقچیان بزرگ مواد مخدر و از سرشبکه‌های اصلی انتقال مواد افیونی را دستگیر کردند.
به گزارش ایلنا، سردار «احمد طاهری»، فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اعلام این خبر اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با اشراف اطلاعاتی خود از ورود چندساعته یک قاچاقچی بزرگ و تحت تعقیب به شهر زاهدان مطلع و دستگیری او را در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: این قاچاقچی بزرگ طی چند سال اخیر با اجیر کردن افراد شرور و مسلح به صورت کاروانی، از طریق مناطق صعب العبور دشت سمسور و کویر لوت، اقدام به قاچاق و انتقال محموله‌های بزرگ مواد مخدر به استان‌های خراسان جنوبی، سمنان و دیگر استان‌های شمالی کشور می‌کرد.
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: باندهای تحت هدایت این قاچاقچی تاکنون چندین مورد درگیری مسلحانه با ماموران انتظامی در منطقه شرق و جنوب شرق کشور داشته‌اند که این درگیری‌ها منجر به کشف چندین تن مواد مخدر شده است.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان در ادامه گفت: تلاش پلیس برای به دام انداختن این قاچاقچی حرفه‌ای ادامه داشت تا اینکه جمعه صبح تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان پس از چندین شبانه روز تلاش و رصد اطلاعاتی موفق به رد زنی این قاچاقچی ۴۰ساله در یکی از محلات شهر زاهدان شدند و او را که تنها برای چند ساعت، برای انجام یک کار شخصی، در مرکز استان آفتابی شده بود، در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر کردند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام