سرمقاله

لزوم احیای مدارا در عصر ارزشمندی خشونت

ژوبین صفاری

دکتر فرهاد غلامی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی در پیامی این روز را به همکاران روابط عمومی تبریک گفت. متن این پیام به شرح ذیل است :
روابط عمومی یک فرایند ارتباطی راهبردی است که روابط سودمند متقابل بین سازمان و مردم ایجاد می‌کند، روابط عمومی زمانی مفید و موثر است که درصدد برقرار کردن روابط سودمند متقابل راهبردی، ادامه‌دار و آینده نگرانه به جامعه، افکار عمومی و مخاطبان باشد نه رویکرد مقطعی، گذرا و کوتاه مدت.
تعریف روابط عمومی به عنوان هنر ایجاد همدلی و شکل دهنده افکار عمومی، تجلی مسئولیت اجتماعی، ایجاد کننده و تداوم دهنده ارتباطات دو سویه سازمان و محیط است .
نقش موثر روابط عمومی در برنامه ریزی، راهبردسازی برای توسعه، افزایش مشارکت سیاسی، اجتماعی و سازمانی غیر قابل انکار و بیانگر هنر روابط عمومی در استقرار و حفظ تفاهم دو طرفه است. به بهانه گرامیداشت ۲۷ اردیبهشت ماه "روز ارتباطات و روابط عمومی"،  فرصت را غنیمت شمرده و ضمن تبریک این مناسبت مهم و نقش بی بدیل و اثربخش کارگزاران روابط عمومی در دنیای مدرن و توسعه و اگاهی بخشی جوامع،  مراتب قدردانی و سپاس بیکران خویش را از خدمات شایسته و صادقانه تمامی همکاران فعال در حوزه روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران از شرق تا غرب استان اعلام داشته و از خداوند بلند مرتبه برای تمامی عزیزان، توفیق روزافزون در امر مقدس آگاه سازی و اطلاع رسانی آرزو می‌کنم .


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام