سرمقاله

لزوم احیای مدارا در عصر ارزشمندی خشونت

ژوبین صفاری

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی با بیان اینکه آئین‌نامه قانون جوانی جمعیت در انتظار تصویب هیئت دولت است، تاکید کرد: هیچ خانواده ثبت نام شده‌ای در طرح اعطای زمین حذف نشده است.
به گزارش ایلنا، پروانه اصلانی درباره اعطای زمین بر اساس فرم ج به خانوارهای دارای بیش از دو فرزند گفت: بر اساس ماده ۴ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، باید آئین‌نامه اجرایی در هیات وزیران تصویب شود که این آئین‌نامه ارسال شده و هم اکنون در دستورکار کمیسیون قرار دارد. وزارت راه و شهرسازی در زمان مقرر آئین‌نامه اجرایی را به هیئت وزیران ارسال و حتی قبل از تصویب آئین‌نامه فرایند ساماندهی شناسایی متقاضیان و ثبت نام‌ها را آغاز کرده است.
وی با بیان اینکه تاکنون بیش از ۳۰ هزار خانوار دارای بیشتر از سه فرزند و حتی هفت فرزند ثبت‌نام کرده‌اند، اظهار کرد: هماهنگی‌های لازم برای اقدامات اجرایی این قانون در وزارت راه و شهرسازی انجام شده و به محض تصویب آئین نامه فرایند اجرایی طرح آغاز خواهد شد.
اصلانی با تاکید بر اینکه زیرساخت‌های این طرح آماده شده، تصریح کرد: در حال حاضر ثبت نام‌ها انجام شده و حتی برای تمامی ثبت نام کنندگان نیز پالایش‌ها انجام گرفته است. با توجه به اینکه هنوز فرم ج بررسی نشده، هیچ متقاضی مسکن ثبت‌نام کننده‌ای نیز از این فرایند حذف نشده است.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام