سرمقاله

هنر ایجاد ارتباط با مخالفان

جلال خوش‌چهره

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان ، نماینده مردم شهرستانهای آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه و مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان از شهرک صنعتی نقره ده آستانه اشرفیه بازدید کردند .
در همین راستا نجفی نماینده مردم شهرستانهای آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر در مجلس شورای اسلامی بیان داشت : امروزه بسیاری از کشورهای دنیا به این امر پی برده‌اند که واحدهای تولیدی کوچک، نقش عمده‌ای در اقتصاد ملی ایفا می‌کنند و در برخی از این کشورها چنین به نظر می‌رسد که اقتصاد ملی بر پایه بنگاه‌های اقتصادی کوچک بنا شده است. نجفی به این موضوع اشاره کرد که : با توجه به اهمیت صنایع خرد در تحقق توسعه صنعتی، مسئولیت سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران به عنوان متولی سیاستگذاری و توسعه صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی در کشور سنگین‌تر شده است.
وی در ادامه افزود : از نکات دیگری که این مجموعه به عنوان یکی از ارکان ایجاد اشتغال و متولی ، بخشی از تولید صنعتی در کشور، پیگیری می‌کند، توانمندی واحدهای صنعتی با محوریت جذب بازارهای جهانی است . نجفی به بیان این مطلب اذعان داشت که : تاکید مقام معظم رهبری بر حمایت از تولید ملی تدبیر هوشمندانه‌ای است تا دولتمردان را بیش از گذشته به حمایت از صنعتگران ایرانی معطوف کند. بدون تردید دولت باید در کنار بخش خصوصی قرار گیرد و با تقویت و افزایش مشارکت این بخش در اقتصاد زمینه رشد تولید ملی را فراهم سازد. محبوبی در پایان بیان داشت : می بایست رفته رفته موانع پیش‌روی صاحبان صنایع را مرتفع کنیم و زمینه را برای تحقق خودکفایی اقتصادی در آینده‌ای نزدیک رقم بزنیم.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام