سرمقاله

زنگ هشدار برای تنش تهران_واشنگتن / جلال خوش‌چهره

مشاهده کل سرمقاله ها

صفحات روزنامه

اخبار آنلاین

 • عضو هئیت مدیره بانک ملی: زیرساخت‌های استفاده از برات الکترونیک باید در شبکه بانکی فراهم شود
 • پخش زنده لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۴ از لنز ایرانسل
 • تیم ملی هاکی ایران با حمایت همراه اول قهرمان آسیا شد
 • مشاهده کل اخبار آنلاین

  کد خبر: 19973  |  صفحه ۷ | ایران زمین  |  تاریخ: 14 آذر 1402
  بیان سیره و سبک زندگی شهدا با روش های نوین بسیار ضروری و مؤثر است
  ایلام - خبرنگار ابتکار - مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه بسیج دانشجویی و اقشار استان ایلام گفت: بیان سیره و سبک زندگی شهدا با روش های نوین و چند رسانه ای بسیار ضروری و مؤثر است و تأثیرات بالایی بر رفتار جوانان و نسل جدید دارد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام؛ حجت الاسلام محسن پرویزی در نشست بصیرتی با موضوع سیره شهدا در سالن جلسات شرکت گاز استان ایلام با استفاده از روش چند رسانه ای به بیان سبک زندگی شهدا و جانفشانی آنان برای حفظ نظام و آرمان انقلاب پرداخت و ضرورت این روش ترویج سیره شهدا را توسط مسئولان فرهنگی استان مهم خواند.
  وی با اشاره به اینکه معرفی شهدا و سیره زندگی آنها به روش های نوین و متناسب با ذائقه جوانان نوعی جهاد تبیین است، اظهار داشت: شهدا در زمان دفاع مقدس از جان و مال خود گذشتند تا به نظام و آرمان های انقلاب آسیبی نرسد و امروزه باید این جانفشانی ها برای نسل جوان امروزی بازخوانی شود تا با فرهنگ ایثار و شهادت آشنا شوند. حجت الاسلام پرویزی با بیان اینکه آشنایی با سبک زندگی شهدا، در حفظ جوانان در مسیر ارزش‌های اسلامی و انقلابی موثر است، تصریح کرد: در شرایط کنونی که جنگ ترکیبی دشمنان علیه ارزش‌های اسلام و آرمان‌های انقلاب به اوج خود رسیده و دشمن همه‌ توان خود را به کار گرفته تا ذهن جوانان این مرز و بوم را مورد هجمه‌ شبهات متعدد قرار دهد، آشنا کردن جوانان با سبک زندگی شهدا، تنها راهی است می‌تواند در خنثی ‌سازی نقشه‌های پلید دشمنان و حفظ جوانان در مسیر ارزش‌های اسلامی مؤثر باشد.
  مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه بسیج دانشجویی و اقشار استان ایلام گفت: برنامه‌ریزی برای معرفی مستمر سبک زندگی شهدا به جوانان با روش چندرسانه ای از جمله کارهای ضروری برای برون رفت از خطر استحاله فرهنگی و سبک زندگی اسلامی در جنگ رسانه‌ای همه ‌جانبه‌ کنونی است. 
  حجت الاسلام پرویزی به بیان سبک زندگی شهدایی و تبیین عملکرد شهدا در مواجه با مسائل فردی، خانوادگی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی و لزوم الگو گیری از آنان برای زندگی امروزی پرداخت و تاکید کرد: انتظار می رود که مسئولان فرهنگی استان و والدین برای این موضوع مهم برنامه ریزی کنند.
  همچنین مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا و حفظ حرمت و جایگاه خانواده ‌های آنان برای تداوم نظام و آرمان های انقلاب در همه زمان ها لازم و ضروری است. محمود کشاورز افزود: شهدا با نثار جان خود بخوبی از نظام و آرمان های انقلاب دفاع کردند و امروزه مسئولان وظیفه دارند که این فرهنگ را در بین نسل جوان امروزی گسترش دهند.