سرمقاله

هنر ایجاد ارتباط با مخالفان

جلال خوش‌چهره

موکب بانک ملی ایران به همت حوزه مقاومت بسیج شهید مصطفی خمینی (ره) در روز اربعین در تهران برپا شد و میزبان عاشقان اباعبدالله الحسین (ع) و دلدادگان اربعین حسینی بود.
خدمت رسانی موکب بانک ملی ایران به دلدادگان اربعین حسینی در تهران

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، این موکب که به نام شهید مدافع حرم «محمد رضا سنجرانی» مزین و نامگذاری شده بود، برای دلدادگان اربعین حسینی در محل اداره امور شعب جنوب تهران (فدائیان اسلام) برپا شد تا در این مراسم پرشور و شورانگیز مذهبی، ارادت خود را به اهل بیت و اباعبدالله الحسین (ع) نشان دهند.
پذیرایی و خدمات رسانی، استقرار مرکز خون گیری، برگزاری نماز جماعت و ارائه بسته های فرهنگی از مهم ترین برنامه های این موکب در مسیر پیاده روی اربعین حسینی در تهران بود.
گفتنی است، عباس شفیعی رئیس هیات مدیره، صمد عزیز نژاد عضو هیات مدیره، بیژن مقدم بیرانوند معاون امور شعب و بازاریابی تهران و جمعی از روسای ادارات، معاونان و دیگر مدیران ارشد بانک ملی ایران و همچنین تعدادی از کارکنان با حضور در این مراسم و موکب بانک ملی ایران از تلاش همکاران بسیجی به منظور ارائه خدمت رسانی به عاشقان اباعبدالله الحسین (ع) و جاماندگان اربعین حسینی تشکر و قدردانی کردند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام