سرمقاله

فصل تازه درتنش روابط ایران و اروپا / جلال‌خو ‌شچهره

مشاهده کل سرمقاله ها

صفحات روزنامه

اخبار آنلاین

 • عضو هئیت مدیره بانک ملی: زیرساخت‌های استفاده از برات الکترونیک باید در شبکه بانکی فراهم شود
 • پخش زنده لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۴ از لنز ایرانسل
 • تیم ملی هاکی ایران با حمایت همراه اول قهرمان آسیا شد
 • مشاهده کل اخبار آنلاین

  کد خبر: 3497  |  صفحه ۷ | ایران زمین  |  تاریخ: 27 دی 1401
  مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان:
  ‌افزون بر ۲۰۰ واحد صنعتی در نمایشگاه های داخل و خارج از کشور حضور یافتند
  نخستین نمایشگاه خدمات کسب و کار و دانش بنیان در استان گیلان در رشت برگزار شد.  محبوبی حسن کیاده گفت: افزون بر ۲۰۰واحد صنعتی از سال گذشته تا کنون در بسیاری از نمایشگاه های داخل و خارج از کشور حضور یافتند.
  رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی گیلان در حاشیه گشایش نخستین نمایشگاه خدمات کسب و کار و دانش بنیان گیلان که صبح چهارشنبه در رشت برگزار شد، با اشاره به اهمیت برپایی این‌گونه نمایشگاه‌ها گفت: از سال گذشته تا کنون افزون بر ۲۰۰واحد صنعتی با حمایت های سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی در نمایشگاه های داخلی و خارج از کشور حضور یافتند.
  وی خاطرنشان کرد: تعداد ۶۵واحد صنعتی با برپایی غرفه های محصولات تولیدی خود در نمایشگاههای خارج از کشور حضور داشتند.
   محبوبی یادآور شد : سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی بر اساس اهداف و ماموریت های اصلی خود مباحث ارتقاء و توانمندسازی واحد‌های صنعتی را با جدیت دنبال می کند تا از این طریق به صادرات محصولات دست پیدا کنیم.
  محبوبی حسن کیاده با بیان اینکه برای تقویت بنیه صادرات محصولات تولیدی ، برپایی نمایشگاه ها اساسی و ضروری است ، به نمایشگاه امروز اشاره نمود و گفت: در  نمایشگاه ها بسیاری از محصولات تولیدی شناخته می‌شوند و زمینه های صادرات برای آنها مهیا می شود.
  وی با بیان اینکه در حال حاضر در استان گیلان برای ایجاد زیرساخت ها ی سخت افزاری و نرم افزاری آمادگی لازم وجود دارد افزود: در جهت ارتقاء  و توانمندساری واحد‌های صنعتی با نگاه حمایتی تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت.