مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی تاکید کرد
تداوم خدمات غیرحضوری و شبانه روزی آبفا آذربایجان شرقی

ایران زمین - تاریخ: ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
تبریز - فلاح: شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی بمنظور اقدامات پیشگیرانه لازم و برای جلوگیری از ابتلا شهروندان به ویروس کرونا خدمات خود را بصورت غیرحضوری ارائه و ادامه می دهد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی با اشاره به ضرورت مقابله با شیوع کروناویروس در کشور گفت: مشترکین شرکت آب و فاضلاب استان می توانند بدون خارج شدن از منزل بصورت غیرحضوری از خدمات شرکت آب و فاضلاب استان بهره مند شوند.
علیرضا ایمانلو گفت: با توجه به ماموریت شرکت آب و فاضلاب استان مبنی بر تامین آب شرب بهداشتی برای شهروندان و همچنین مسئولیت اجتماعی شرکت آب و فاضلاب جهت مقابله با ویروس کرونا، خدمات شرکت شرکت آب و فاضلاب به صورت شبانه روزی و غیرحضوری به مشترکان ارائه می شود.
وی افزود: بنابراین مشترکین می توانند تقاضای انشعاب آب و فاضلاب و خدمات پس از فروش انشعاب از جمله اخذ صورتحساب آب بهاء، تغییر نام، تغییر عمق کنتور، اعلام خرابی کنتور، اعلام کارکرد کنتور، تغییر کاربری، تعویض کنتور، تفکیک کنتور و سایر خدمات از طریق مراجعه به سامانه خدمات مشترکین شرکت در سایت http\abfaazarbaijan.ir بصورت شبانه روزی دریافت نمایند.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی تصریح کرد: مشترکین جهت پرداخت قبوض آب به صورت تلفنی می توانند از طریق شماره تلفن 1522 به صورت شبانه روزی اقدام و همچنین جهت دریافت صورتحساب خود می توانند شناسه قبض خود را به سرشماره 1000001522 اعلام کنند.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی افزود: مشترکین می توانند حوادث و اتفاقات آب، افت فشار، کیفیت آب و ترکیدگی انشعابات را به مرکز ارتباطات مردمی روابط عمومی آب و فاضلاب با شماره تماس 122 اعلام نمایند.
وی اضافه کرد: مرکز یاد شده در کلیه روزهای سال بصورت شبانه روزی پاسخگوی سوالات و راهنمایی همشهریان می باشند لذا از شهروندان عزیز تقاضای می شود درصورت بروز و یا مشاهده هرگونه مشکل با این مرکز تماس حاصل کنند.
web site hit counter