سرمقاله

بازی بایدن روی مدار عصبی پوتین ‪/‬ جلال خوش‌‌چهره

مشاهده کل سرمقاله ها

صفحات روزنامه

اخبار آنلاین

 • مدیرعامل سککوک مطرح کرد؛ پاشنه آشیل توسعه تامین مالی زنجیره‌ای، عدم هماهنگی است
 • آغاز عملیات اجرایی پروژه فیبرنوری ایرانسل در شهرهای اندیشه و بندر دیر
 • معرفی مودم‌های LTE همراه اول با بسته اینترنت ۳۰۰ گیگابایتی
 • مشاهده کل اخبار آنلاین

  کد خبر: 12172  |  صفحه ۱  |  تاریخ: 20 تیر 1402
  توضیح زاکانی درباره خبر انتخابش به عنوان «دستیار ویژه رئیس‌ جمهوری در امور آسیب‌های اجتماعی تهران»
  شهردار تهران از برنامه شهرداری برای استعدادیابی کودکان کار خبر داد و گفت: کودکان کار در گذشته شهروند درجه ۲ محسوب می‌شدند؛ اما ما خود را متعهد به بهبود وضعیت آنها کردیم. دست به دست هم می‌دهیم تا دیگر شاهد استثمار این کودکان نباشیم.
  به گزارش ایسنا، علیرضا زاکانی در حاشیه جشن فرزندان غدیر که با حضور ۷۰۰۰ کودک کار برگزار شد، افزود: خدا به ما این توفیق را داده است که در کلانشهر تهران خدمتگزار بهترین‌ها باشیم. چرا که کسانی که به آنها توجه نمی‌شد و عملا شهروند دست دوم محسوب می‌شدند امروز نور دیده هستند و سعی داریم در مدارس‌مان علاوه بر آموزش نسبت به استعدادیابی آنها و حرفه آموزی‌شان اقدام کنیم و امیدواریم این کار با جدیت آغاز شده تداوم یابد.
  وی با بیان اینکه امیدواریم به مرحله‌ای برسیم که چیزی تحت عنوان کار کودک نداشته باشیم، گفت: چرا که این ظلم بزرگ به کودکان است.
  شهردار تهران در خصوص انتخاب وی به عنوان دستیار ویژه رئیس جمهور در امور آسیب‌های اجتماعی شهر تهران، تصریح کرد: این موضوع مطرح شده و در کمیسیون‌های تخصص در حال بررسی است و تا زمانیکه در جلسه هیات دولت تصویب و ابلاغ نشود نمی‌توان در مورد آن صحبت کرد.