سرمقاله

ناکارآمدی ابتکار‌های آمریکا در جنگ غزه / جلال خوش‌چهره

مشاهده کل سرمقاله ها

صفحات روزنامه

اخبار آنلاین

 • شرایط ویژه ایرانسل برای کارکنان دارای معلولیت
 • امکانات و ویژگی‌های جدید ایرانسل‌من
 • امکانات و ویژگی‌های جدید ایرانسل‌من
 • مشاهده کل اخبار آنلاین

  کد خبر: 19184  |  صفحه ۶ | حوادث  |  تاریخ: 30 آبان 1402
  سردار اشتری:
  همه برای پیشگیری از اعتیاد به میدان بیایند
  مشاور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در امور امنیتی و انتظامی تاکید کرد که باید کاری کنیم تا مردم، مسئولان و آحاد مختلف جامعه برای پیشگیری از اعتیاد به میدان بیایند.
  به گزارش ایسنا، سردار حسین اشتری در حاشیه برگزاری نمایشگاه یاریگران زندگی گفت:‌ اینکه بتوانیم آسیب‌هایی که در جامعه وجود دارد را منعکس و راه‌های پیشگیری از آن را به مردم و قشر جوان ارائه دهیم کار لازم و ارزشمندی است. نمایشگاه یاریگران زندگی می‌تواند تاثیر بسزایی در پیشگیری از جرائم مرتبط با اعتیاد داشته باشد.
  فرمانده پیشین پلیس کشور با اشاره به نمایشگاه یاریگران زندگی گفت:‌ این نمایشگاه می‌گوید «باید به کسانی که از ما خواسته به ناحقی دارند، نه بگوییم.» میخواهند مسیری را جلوی پای ما بگذارند که به ضرر ما و جامعه ما خواهد بود.یاریگران زندگی که در اقشار مختلف، بین مردم و در سازمان‌های دولتی، مدارس و مراکز آموزشی هستند و اکنون ستاد مبارزه با مواد مخدر را در این امر مهم یاری می‌دهند، نقش ارزشمندی دارند.
  وی تصریح کرد: در جامعه‌ای هستیم که باید برای خنثی کردن آسیب‌های اجتماعی به صورت جدی برنامه‌ریزی کنیم و لازمه پیشگیری از این آسیب‌ها افزایش آگاهی مردم به ویژه قشر جوان است.
  مشاور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در امور امنیتی و انتظامی با اشاره به اینکه نمایشگاه یاریگران زندگی این آگاهی را منتقل می‌کند و آموزش‌ها را انعکاس می‌دهد و می‌تواند تاثیر بسزایی در پیشگیری از جرائم مرتبط با اعتیاد داشته باشد، گفت: امروزه یکی از نگرانی خانواده‌ها و مردم اعتیاد است که بخشی از جامعه ما را گرفته؛ هرچند کم است، اما همین مقدار برای ما نگران‌کننده است. باید کاری کنیم همه مردم و مسئولان و آحاد مختلف جامعه برای پیشگیری از اعتیاد به میدان بیایند.