سرمقاله

زنگ هشدار برای تنش تهران_واشنگتن / جلال خوش‌چهره

مشاهده کل سرمقاله ها

صفحات روزنامه

اخبار آنلاین

 • اعلام بسته تخفیفی ایرانسل به مناسبت عید فطر
 • پخش تازه‌ترین تاک‌شوی تولیدی ویستامدیا در شبکه نمایش خانگی
 • اعلام جوایز سومین جشنواره رساله برتر مهندسی برق با حمایت ایرانسل
 • مشاهده کل اخبار آنلاین

  کد خبر: 20008  |  صفحه آخر  |  تاریخ: 14 آذر 1402
  مجموعه داستان «گریز» روانه بازار نشر شد
  مجموعه داستان کوتاه «گریز» نوشته محدثه میرحسینی توسط انتشارات شرق خیال منتشر و راهی بازار نشر شد. به گزارش خبرگزاری مهر، مجموعه داستان کوتاه «گریز» نوشته محدثه میرحسینی به تازگی توسط انتشارات شرق خیال منتشر و روانه بازار نشر شده است.
  این مجموعه شامل ۱۴ داستان کوتاه است که با عناوینی همچون خرده فروشی، چراغ‌ها را روشن بگذار، عقب نشینی، بن بست، آسفالت سرد خیابان، مهربان نبود، آسانسور، دیگری، نینوا، سنگی بر آب می‌اندازم، گریز، واسازی یک جنایت، دلبر و قصر قند، عرضه شده است.
  داستان‌های کتاب گریز در ژانرها و فضاهای فرمی و مفهومی متنوعی شکل گرفته است که از این جهت می‌تواند طیف متنوعی از خوانندگان را به سوی خود جلب کند. مضامین و تم هایی همچون سرگشتگی، عشق، تنهایی، گریز، فقدان، غربت، هویت انسان و جستجوگری در مسیر خودآگاهی، از جمله مفاهیم معنایی داستان‌های کتاب گریز است.
  محدثه میرحسینی متولد سال ۱۳۷۰ فارغ التحصیل رشته باستان شناسی و هنر آموخته رشته هنرهای تجسمی است. وی هنر آموز رشته سینما و ادبیات است و مطالعه و پژوهش در این حوزه را سال هاست دنبال می‌کند. همچنین نگارش داستان کوتاه را از سال ۱۴۰۰ آغاز کرده و مجموعه داستان‌های کتاب گریز را - که گزیده‌ای از کارهای اوست - در طول دو سال اخیر به انجام رسانده است.