سرمقاله

روابط عمومی حلقه گمشده توسعه ‪/‬ ژوبین صفاری

مشاهده کل سرمقاله ها

صفحات روزنامه

اخبار آنلاین

 • ایرانسل حامی دومین رویداد جامع معدن و صنایع معدنی
 • آمادگی ایرانسل برای همکاری با استارتاپ‌ها در حوزه هوش مصنوعی
 • برگزاری رویداد ایران‌هلث با حمایت همراه اول نمایشگاه بین‌المللی ایران هلث با حمایت همراه اول به عنوان نخستین اپراتور سلامت کشور، برگزار می‌شود.
 • مشاهده کل اخبار آنلاین

  کد خبر: 24402  |  صفحه ۵ | جهان ورزش  |  تاریخ: 03 اسفند 1402
  به مناسبت دهه فجر در ۱۸۳ روستای استان؛
  ۵۵۰ هزار خدمت رایگان دامپزشکی در آذربایجان شرقی ارائه شد
  آذربایجان شرقی - ماهان فلاح: مدیرکل دامپزشکی استان آذربایجان شرقی از ارائه ۵۵۰ هزار خدمت رایگان دامپزشکی در قالب اردوهای جهادی در دهه مبارک فجر تحت عنوان رزمایش شهدای راه قدس در ۱۸۳ روستای استان آذربایجان شرقی خبر داد. مدیرکل دامپزشکی استان و مسئول کارگروه اردوهای جهادی کمیته روستایی و عشایری ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی با اعلام این خبر افزود: از ۱۱ بهمن تا اواخر بهمن ماه و به مناسبت گرامیداشت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و دهه مبارک فجر، با همّت جهادگران دامپزشکی و بسیجیان، خدمات رایگان دامپزشکی در مناطق صعب العبور و کمتر برخوردار به روستاییان عزیز ارائه گردید.
  دکتر یحیی شیری پور اضافه کرد: در جریان رزمایش‌های جهادی به مناسبت دهه مبارک فجر ۱۱۲ نفر همکار بخش دولتی و ۶۰ نفر همکار بخش خصوصی در قالب ۶۲ اکیپ در ۲۱ شهرستان و ۱۸۳ روستا خدمات رایگان ارائه کرده اند که در این میان بدن ۵۳ هزار راس دام مورد سمپاشی قرار گرفته و ۲۴۰ هزار مترمربع اماکن نگهداری دام نیز جهت مقابله با انگل های خارجی دام سمپاشی شد، همچنین ۲۳۶ هزار راس دام و ۲۲ هزار قطعه طیور در مقابل انواع بیماری های دام و طیور واکسینه شدند.
  وی در ادامه گفت: در جریان این اردوهای جهادی ۱۸۰۰ مورد ویزیت و درمان رایگان و ۶۱ مورد برگزاری کلاس‌های آموزشی و ترویجی برای بهره برداران انجام گرفت که در مجموع بیش از ۵۵۰ هزار خدمت رایگان در مناطق صعب العبور را ثبت گردیده است. مدیرکل دامپزشکی استان، افزایش خدمات رسانی رایگان در مناطق محروم را جز اولویت‌های برگزاری اردوهای جهاد دامپزشکی برشمرد و از زحمات تمام همکاران و بسیجیان سخت کوش که در سرما، برف یخبندان کار جهادی انجام می دهند، تشکر و قدردانی کرد.