سرمقاله

رویکرد متفاوت غرب در قبال تهران / جلال خوش‌چهره

مشاهده کل سرمقاله ها

صفحات روزنامه

اخبار آنلاین

 • ایرانسل حامی دومین رویداد جامع معدن و صنایع معدنی
 • آمادگی ایرانسل برای همکاری با استارتاپ‌ها در حوزه هوش مصنوعی
 • برگزاری رویداد ایران‌هلث با حمایت همراه اول نمایشگاه بین‌المللی ایران هلث با حمایت همراه اول به عنوان نخستین اپراتور سلامت کشور، برگزار می‌شود.
 • مشاهده کل اخبار آنلاین

  کد خبر: 24542  |  صفحه ۸ | بازار و سرمایه  |  تاریخ: 08 اسفند 1402
  در دیدار آیت الله سید حسن جبل عاملی نماینده ولی فقیه و امام جمعه اردبیل
   از موسسه اعتباری ملل عنوان شد
  فعالیت های کارکنان موسسه اعتباری ملل، مایه افتخاراست
  به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری ملل: در دیداری که در روز سه شنبه مورخ 1 اسفند ماه 1402 در ساختمان مرکزی موسسه اعتباری ملل برگزار شد آیت الله سید حسن جبل عاملی نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان اردبیل ضمن تبریک اعیاد شعبانیه از تلاش های موسسه اعتباری ملل در جهت گسترش اشتغال و حمایت از تولید در استان های کشور تقدیر و تشکر نمود و ضمن بازدید از بخش های مختلف موسسه از دیتا سنتر و کوربانکینگ اختصاصی موسسه اعتباری ملل نیز بازدید بعمل آوردند.
  آبت الله جبل عاملی تلاش های مجموعه بزرگ ملل را  ستودنی و بابت این دستاوردها، موسسه ملل را مایه افتخار کشور نامیدند.
  ایشان در ادامه به فرصت های سرمایه گذاری در سطح استان که قطعا موجب شکوفایی ایران خواهد شد اشاره کردند و ابراز امیدواری کردند که موسسه ملل بیش از پیش نقش خود را در این استان پررنگ نماید. در ادامه مدیرعامل موسسه اعتباری ملل ضمن خوش آمدگویی به ایشان و هیئت همراه با تاکید بر اینکه همه اقدامات و تلاش های همکارانمان در صف و ستاد حاصل دانش فنی داخلی بوده و برای تک تک بخش ها نیرو پروری شده است بیان داشت که یکی از اهداف و برنامه های ما تربیت نیروهای مخلص، اثرگذار و مدیر است که خالصانه هدفی جز خدمت به مردم شریف ایران و اعتلای نام میهن عزیزمان را نداشته و ندارند.