سرمقاله

پیامدهای هک سامانه‌های قوه قضائیه! / محمدعلی وکیلی

مشاهده کل سرمقاله ها

صفحات روزنامه

اخبار آنلاین

 • ایرانسل حامی دومین رویداد جامع معدن و صنایع معدنی
 • آمادگی ایرانسل برای همکاری با استارتاپ‌ها در حوزه هوش مصنوعی
 • برگزاری رویداد ایران‌هلث با حمایت همراه اول نمایشگاه بین‌المللی ایران هلث با حمایت همراه اول به عنوان نخستین اپراتور سلامت کشور، برگزار می‌شود.
 • مشاهده کل اخبار آنلاین

  کد خبر: 24766  |  صفحه ۸ | بازار و سرمایه  |  تاریخ: 12 اسفند 1402
  معاون وزیر اقتصاد:
  محصولات جدید بانک‌های قرض‌الحسنه، در راستای خدمت به مردم است
  معاون سیاست‌گذاری اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی، گفت: بانک‌های قرض‌الحسنه در راستای خدمت به مردم، طرح‌ها و محصولات جدیدی را طراحی می‌کنند.
  به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی قرض‌الحسنه، در مراسمی با حضور «سید علی روحانی» معاون سیاست‌گذاری اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی، «مصطفی ازگلی» عضو هیأت مدیره، «مصطفی عبدلی» رئیس اداره سازمان و برنامه‌ریزی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و جمعی از مدیران، از مشتریان ارزنده و سفیران قرض‌الحسنه در استان یزد تجلیل شد. در این مراسم، دکتر «سید علی روحانی» معاون سیاست‌گذاری اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی، اظهار داشت: از ابتدای تأسیس بانک‌های قرض‌الحسنه، بانک قرض‌الحسنه مهر ایران همواره در شاخص‌های عملکردی و استانداردهای بانکداری، عملکرد بسیارخوبی را ثبت کرده‌ است. وی بیان کرد: بانک‌های قرض‌الحسنه با دریافت کم‌ترین کارمزد فعالیت می‌کنند، در حالی‌که بانک‌های تجاری سعی بر افزایش کارمزد وام و خدمات خود را دارند. «روحانی» با اشاره به اینکه در بانکداری قرض‌الحسنه نوآوری و خلاقیت جریان دارد، افزود: بانک‌های قرض‌الحسنه در راستای خدمت به مردم جامعه و بهره‌مند شدن همه افراد از وام‌های قرض‌الحسنه طرح‌ها و محصولات جدیدی را طراحی می‌کنند. معاون سیاست‌گذاری اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی، خاطرنشان ساخت: وزارت امور اقتصادی و دارایی سعی می‌کند با تنظیم آیین‌نامه‌های جدید و تخصیص امتیازهای ویژه از مشکلات بانکداری قرض‌الحسنه بکاهد و برای توسعه این بانک‌ها برنامه‌ریزی کند.