سرمقاله

به یک عصر تازه دیگر خوش آمدید! / ژوبین صفاری

مشاهده کل سرمقاله ها

صفحات روزنامه

اخبار آنلاین

 • آغاز عملیات اجرایی پروژه فیبرنوری ایرانسل در شهرهای اردکان، شوش و بندر دیلم
 • فینال بزرگ با دو سبک متفاوت/ با تلویزیون اینترنتی آرپا، هیجان را قاب کنید
 • طوفان یامال، باد دماغ امباپه را خواباند!/ تا فینال با تلویزیون اینترنتی آرپا
 • مشاهده کل اخبار آنلاین

  کد خبر: 26919  |  صفحه ۷ | ایران زمین  |  تاریخ: 05 اردیبهشت 1403
  عضو شورای شهر اردبیل:
  مدیران در چهارچوب قانون نسبت به رفع مشکلات اردبیل تلاش کنند
  عضو شورای شهر اردبیل گفت: مدیران با توجه به اختیاراتی که دارند در چهارچوب قانون نسبت به رفع مشکلات منطقه تلاش مضاعف کنند.
  صفری  در جمع خبرنگاران در اردبیل با بیان اینکه کار کردن در مجموعه شهرداری جرأت می‌خواهد، اظهار کرد: برخی مدیران باید با اختیاراتی که به آن‌ها واگذار شده در چهارچوب قانون نسبت به رفع مشکلات منطقه تلاش مضاعف کنند.
  وی ضمن تقدیر و قدردانی از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در اقدامی نظامی، ارزشمند و مدبرانه در تنبیه رژیم جعلی و کودک صهیونیست گفت: هرچند در کشور ما مشکلات اقتصادی وجود دارد اما مردم کشور ما قدردان این اقدام به موقع و بازدارنده هستند.
  عضو شورای شهر اردبیل ادامه داد: تحقق «وعده صادق» مطالبه خود مردم بود که بعد از این اقدام نظامی شاهد شادی و خوشحالی مردم ایران و همچنین مسلمانان جهان بویژه مردم مظلوم فلسطین و غزه بودیم.
  صفری ضمن قدردانی از تلاش شهردار اردبیل در آزاد سازی باغ شریعت، افزود: همواره شهروندان از تأخیر در بررسی پرونده‌های کمیسیون ماده ۵ گله مند هستند، اینکه نتیجه بررسی این پرونده‌ها بیش از ۵ ماه طول بکشد مغایر با فصل کاری محدود اردبیل است و بارها به آن تاکید شده تا در بررسی این پرونده‌ها تسریع شود. وی با انتقاد از این موضوع که بازگشایی پل داروپخش بیش از سه سال است که بلاتکلیف مانده است و ترافیک در این محدوده واقعاً برای اهالی یک معضل است، افزود: اینکه یک روز صحبت از توافق با مالکان می‌کنیم و یک روز دیگر صحبت از نتیجه ماده ۹ می‌کنیم، درست نیست، مردم آگاه هستند و نباید با آبرو و اعتبار خود بازی کنیم.
  عضو شورای شهر اردبیل ادامه داد: مدیران می‌توانند با اختیاراتی که دارند مشکلات این منطقه را رفع کنند که اگر در شهرداری کار و فعالیت قانونی و به درستی انجام شود و هیچ خیانتی در آن نباشد قطعاً هیچکس فعالیت انجام شده را بازخواست نخواهد کرد.
  صفری با اشاره به بلاتکلیف بودن پرونده‌های مشارکتی و سرمایه گذاری گفت: این پروژه‌ها کلنگ زنی شده و عقد قرارداد شده اما همچنان بلا تکلیف مانده و هیچ‌گونه عملیات اجرایی را شاهد نیستیم. وی با تاکید بر بازگشایی خیابان‌ها و معابر در مناطق حاشیه شهر افزود: تا زمانی که نتوانیم از صاحبان املاک حمایتی انجام دهیم نمی‌توان تعریضی را در این محلات انجام داد.
  عضو شورای شهر اردبیل تصویب طرح تفصیلی شهر اردبیل توسط شورای عالی معماری و شهرسازی کشور را تبریک گفت و افزود: با تصویب این طرح و ابلاغ آن به زودی شاهد توسعه یکپارچه شهر خواهیم شد که از خداوند می‌خواهیم توفیق خدمت خالصانه در عمل را به همه ی ما عطا کند.