سرمقاله

تعرض به مسجد الاقصی ‪/‬ سیف الرضا شهابی

مشاهده کل سرمقاله ها

صفحات روزنامه

اخبار آنلاین

 • ایرانسل حامی دومین رویداد جامع معدن و صنایع معدنی
 • آمادگی ایرانسل برای همکاری با استارتاپ‌ها در حوزه هوش مصنوعی
 • برگزاری رویداد ایران‌هلث با حمایت همراه اول نمایشگاه بین‌المللی ایران هلث با حمایت همراه اول به عنوان نخستین اپراتور سلامت کشور، برگزار می‌شود.
 • مشاهده کل اخبار آنلاین

  کد خبر: 2919  |  صفحه ۹ | تولید و تجارت  |  تاریخ: 18 دی 1401
  گسترش حمایت های بانک شهر از جامعه پزشکی کشور
  مدیرعامل بانک شهر با بیان اینکه کمک به جامعه پزشکی با هدف ارتقای نظام سلامت کشور همواره در دستور کار این بانک بوده است، گفت: حمایت های بانک شهر از پزشکان گسترش خواهد یافت. به گزارش روابط عمومی بانک شهر، دکترسیدمحمدمهدی احمدی در مراسم امضای تفاهمنامه میان بانک شهر و سازمان نظام پزشکی کشور که با حضور جمعی از مدیران ارشد دو سازمان و رئیس زاده رئیس سازمان نظام پزشکی کشور برگزار شد، عنوان کرد: کمک به جامعه پزشکی و مدافعان سلامت را وظیفه خود می دانیم.
  دکتر احمدی با بیان اینکه امروز یک رابطه پایدار میان بانک شهر و جامعه پزشکی شکل گرفته است، تصریح کرد: با اجرایی شدن تمامی ابعاد این تفاهمنامه، پزشکان می تواند ضمن برخورداری از برترین خدمات بانکی در حوزه های مختلف دغدغه ای برای خرید، نوسازی و تجهیز مطب و ... نداشته باشد.
  وی در ادامه با تاکید بر اینکه وجود پزشکان توانمند، متعهد و خوشنام از بزرگترین ثروت های ایران اسلامی است، افزود: یکی از مهم ترین اولویت ها و اهداف بانک شهر حمایت از فعالیت های اقتصادی و بخش های اثرگذار جامعه است و در این راستا بانک اقدام به طراحی بسته اعتباری اعطای تسهیلات به جامعه پزشکی کرده است.
  دکتر احمدی با بیان اینکه تسهیلات مناسب و قابل توجهی را برای پزشکان شاغل در تهران و شهرستان ها به خصوص در حوزه خرید و تجهیز مطب و همچنین خرید ملزومات پزشکی در نظرگرفته ایم، عنوان کرد: دانشجویان جامعه پزشکی نیز می توانند از تسهیلات در نظر گرفته شده برای ایشان برخوردار شوند.
  مدیرعامل بانک شهر خاطرنشان ساخت: سازمان نظام پزشکی کشور می تواند برای تقویت زیرساخت های حوزه درمان، گردشگری سلامت و بهره مندی از بروزترین تجهیزات پزشکی از ظرفیت های بانک شهر استفاده کند.
  بانک شهر؛ بانکی خوشنام در میان افکار عمومی است
  دکتر محمد رئیس زاده رئیس سازمان نظام پزشکی کشور نیز در این مراسم با تاکید بر اینکه بانک شهر؛ بانکی خوشنام در میان افکار عمومی جامعه است، گفت: این بانک شناخت کافی از نیازهای بانکی شهروندان را دارد.
  وی بیان اینکه بیش از 350 هزار نفر عضو سازمان نظام پزشکی کشور هستند، افزود: جامعه پزشکی کشور پس از انقلاب اسلامی موفقیت های چشمگیری در تمامی حوزه های درمان داشته و امروز در دنیا خوشنام است.
  رئیس زاده با اشاره به اعتماد بالای هموطنان به پزشکان داخلی، ادامه داد: تقویت حوزه درمان برای کشور و سلامت هموطنان بسیار مهم است؛ در همین راستا حمایت همه جانبه از جامعه پزشکی را به عنوان سرمایه اجتماعی عظیم با همراهی شبکه بانکی دنبال می کنیم.