سرمقاله

تعرض به مسجد الاقصی ‪/‬ سیف الرضا شهابی

مشاهده کل سرمقاله ها

صفحات روزنامه

اخبار آنلاین

 • ایرانسل حامی دومین رویداد جامع معدن و صنایع معدنی
 • آمادگی ایرانسل برای همکاری با استارتاپ‌ها در حوزه هوش مصنوعی
 • برگزاری رویداد ایران‌هلث با حمایت همراه اول نمایشگاه بین‌المللی ایران هلث با حمایت همراه اول به عنوان نخستین اپراتور سلامت کشور، برگزار می‌شود.
 • مشاهده کل اخبار آنلاین

  کد خبر: 2921  |  صفحه ۹ | تولید و تجارت  |  تاریخ: 18 دی 1401
  تاکید مدیرعامل بانک صادرات ایران بر حمایت راهبردی از صنعت پتروشیمی
  ​مدیرعامل بانک صادرات ایران در بازدید از دو شرکت پتروشیمی در استان بوشهر بر استفاده از ظرفیت‌ها و امکانات شعب داخلی و خارجی و ابزارهای تامین زنجیره مالی برای حمایت از تولید و اشتغال در صنعت پتروشیمی تاکید کرد.
  به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، سیدضیاء ایمانی در سفر به بوشهر ضمن بازدید از چهار شعبه بانک در این استان، در دیدار با مدیران دو شرکت پتروشیمی «پارس» و «کیمیای پارس خاورمیانه» گفت: همکاری بانک صادرات ایران با صنعت پتروشیمی عامل مهمی در کمک به تامین مالی زنجیره‌ای در این صنعت شده تا جایی که بسته‌های اعتباری ویژه‌ای همچون «پتروصاد» برای این منظور به کار گرفته شده و با استقبال نیز روبرو شده است. وی افزود: بهره‌گیری از امکانات و قابلیت‌های شعب داخلی و خارجی بانک صادرات ایران برای ارائه انواع خدمات مالی و پشتیبانی از صنایع داخلی به ویژه صنعت پتروشیمی با جدیت دنبال خواهد شد و علاوه‌ بر این، تمامی ظرفیت‌های شرکت‌های ابزاری بانک از جمله، صرافی سپهر، بیمه سرمد، تامین سرمایه سپهر، لیزینگ، پرداخت الکترونیک و سایر امکانات خود برای خدمت‌رسانی به این مجموعه‌ها استفاده خواهد کرد. ایمانی حمایت بانک صادرات ایران از صنعت پتروشیمی را راهبردی و دارای جایگاه ارزشمند ملی عنوان کرد و افزود: بانک صادرات ایران برای توسعه و تداوم این راهبرد، با استفاده از ابزارهای نوین مالی برگ دیگری از این همکاری را رقم خواهد زد. وی با اشاره به آمادگی بانک برای ارائه انواع خدمات مالی و پاسخگویی به نیازهای تسهیلاتی و اعتباری این صنعت، قابلیت‌های بانک از جمله صدور اعتبارات اسنادی و ضمانت‌نامه و همچنین اوراق گام به عنوان یکی از مهمترین ابزارهای تامین مالی در شبکه بانکی را نیز تشریح کرد. در این دیدارهای جداگانه، سیدحمید زارع جانشین مدیرعامل و مدیر مجتمع پتروشیمی پارس و همچنین امیر گنجی‌دوست، مدیرعامل شرکت پتروشیمی کیمیای پارس خاورمیانه با قدردانی از حمایت‌های بانک صادرات ایران خواستار افزایش همکاری‌ها  و استفاده از توانمندی‌های داخلی و منطقه‌ای بانک صادرات ایران برای اجرای طرح‌های توسعه‌ای خود شدند. مدیرعامل بانک صادرات ایران در این سفر که با همراهی معاونان شعب، اعتباری و بانکداری جامع بانک و همچنین مدیرامور شعب جنوب و مدیر شعب استان بوشهر انجام شد از چهار شعبه «چاه مبارک»، «اخند»، «عسلویه» و «نخل تقی» بانک بازدید و روند خدمت‌رسانی به مردم و زیرساخت‌های اقتصادی منطقه را مورد بازدید قرار داد.