سرمقاله

« دولت در آفتاب » / محمدعلی نویدی

مشاهده کل سرمقاله ها

صفحات روزنامه

اخبار آنلاین

 • آغاز عملیات اجرایی پروژه فیبرنوری ایرانسل در شهر امیرکلا
 • آغاز عملیات اجرایی پروژه فیبرنوری ایرانسل در آستارا
 • آغاز عملیات اجرایی پروژه فیبرنوری ایرانسل در شهرهای اردکان، شوش و بندر دیلم
 • مشاهده کل اخبار آنلاین

  کد خبر: 30876  |  اخبار آنلاین  |  تاریخ: 14 تیر 1403
  صعود تیم ها در یک‌ چهارم‌ ؛ روزهای جمعه و شنبه ؛ شگفتی های مسابقات یورو در راه است/ پیش بینی های پر هیجان با آرپا

  امکان دیدن مسابقات فوق العاده جذاب، با کارشناسی و گزارش متفاوت از طریق تلویزیون اینترنتی آرپا فراهم شده است. مسابقه پیش‌بینی و جوابز متنوع، از دیگر مزایای دیدن رقابت‌های هیجان انگیز یورو ۲۰۲۴ از تلویزیون اینترنتی آرپا است.

  در ادامه رقابت‌های یورو ۲۰۲۴ آلمان، در روز جمعه اسپانیا و میزبان و پرتغال و فرانسه به مصاف یکدیگر می روند. که برنده‌ی این دیدارها با هم دیدار نیمه‌نهایی را برگزار خواهند کرد تا احتمالا شگفتی های تازه ای رقم بخورد.

  در سوی دیگر جدول، انگلیس با سوئیس و هلند و ترکیه به مصاف یکدیگر خواهند رفت و برنده‌ی این دیدارها نیز، دیگر دیدار نیمه‌نهایی را برگزار می کنند. برنده‌ی دیدارهای نیمه‌نهایی در روز یکشنبه ۲۴ تیرماه، بازی نهایی را خواهند داشت تا قهرمان این دوره از مسابقات مشخص شود.

  در دور یک هشتم، مقتدرانه‌ترین بردها متعلق به اسپانیا و هلند بود. اسپانیا با نتیجه ۴بر۱ گرجستان را در هم کوبید و هلند نیز، در یک بازی یک طرفه با نتبجه ۳ بر صفر، رومانی را از پیش رو برداشت. با توجه به ضعف انگلستان و قرار گرفتن اسپانیا، آلمان، پرتغال و فرانسه در سمت دیگر جدول، بسیاری هلند را یک پای فینال می‌دانند.

  همچنین نظرسنجی‌ها و پیش بینی ها نشان می‌دهد برنده‌ی دیدار آلمان و اسپانیا نیز، شانس بیشتری برای حضور‌ در فینا‌ل دارد.

  در میان ۸ تیم پایانی، نام ترکیه را می‌توان به عنوان تیم شگفتی‌ساز آورد؛ تیمی که قبل از شروع جام کسی تصور نمی‌کرد تا این مرحله صعود کند. ترکیه در مرحله قبل موفق شد اتریش را با نتیجه‌ی ۲ بر یک و با گل‌های دمیرال شکست دهد و حالا در جمع ۸ تیم پایانی جام قرار گرفته است.

  مسابقات جذاب یک چهارم، نیمه‌نهایی و فینال که سه گام بعدی برای تعیین قهرمان یوروی امسال است، به صورت مستقیم از طریق تلویزیون اینترنتی آرپا پخش می‌شود. با مشاهده مسابقات از طریق آرپا، می‌توانید از تحلیل‌ها و گزارش‌های اختصاصی و با پیش بینی تیم بدنده، از جوایز متنوع آن بهره‌مند شوید.